Kurumsal Seo

Kurumsal Seo Nedir ? Firmalara Ne Katar.. Marka Değeri Nedir gibi sorulara yanıt bulabilir. Kurumsal Seo Konusunda Geniş Bilgi Birikimimizden Yararlanabilirsiniz..

Kurumsal Seo

KURUMSAL SEO denilince akla kurumsal bir firmanın seo çalışması gelmemelidir. Aslında arama motoru optimizasyonu yapılacak firma kurumsal olsa bile yapılacak seo ürün satışından çok marka değerinin arttırılmasına yönelik olacaktır.. Yani arama sonuçlarında ürün ismi ile değil firma ismi ile yükselmektir.. 

Birçok firma isim benzerlikleri yada eski ortak firmaların açtığı yeni sayfalar ile kendi isimlerinde bile çıkmamakta.. Bu gibi durumlarda kurumsal seo devreye girerek firmanızın kendi isminde yükselmesine ve hatta birinci sırada sadece linkle değil maps bilgileri ile de çıkmasını sağlamaktır.. 

KURUMSAL SEO yapılanması normal SEO yapılanmasına göre daha uygun fiyatlarda ve daha hızlı sonuçlar verebilmektedir.. Aslına bakarsanız doğru bir yapılanma ve web tasarım ile oluşturulmuş sitelerde bu çalışma olmadan da kendi isminde firmalar görüntülenmekte, en başta çıkmaktadır. 

Eğer kurumsal bir firmanız var web sayfası yaptırdınız ama kendi isminizde bile çıkmıyorsanız " ya isminiz çok bilindik bir markaya benzemekte yada web tasarımcınız konudan bihaber yaşamakta " 

Daha detaylı bilgi verebilmemiz için bizimle iletişime geçebilir. Doğru bir SEO yapılanmasından faydalanabilirsiniz.. 

 

Kurumsal Seo Hakkında Yorumlar

Bu Sayfaya 2 Toplam Yorum Atıldı

 • avatar
  Erkan ACAR
  02 / 06 / 2018

  merhaba kurumsal seo çalışması yaptırmak istiyorum benimle iletişime geçermisiniz

  • SeoDizayn Tarafından Cevap
   SeoDizayn
   31 / 08 / 2018

   Erkan Bey'e Dönüş Yapılmıştır

 • avatar
  Mahmut Kavacık
  16 / 08 / 2018

  web sitemin ismi yazılınca googleda çıkmıyor.. firma ismim aranınca googleda birinci sayfada çıkmak için ne yapmam gerekiyor ? kurumsal seo benim için yeterli olurmu?

  • SeoDizayn Tarafından Cevap
   SeoDizayn
   31 / 08 / 2018

   Firma İsminiz çok Spesifik bir Değer İçermiyorsa Kurumsal Seo Çalışması Yetecektir.

Yorum Yaz

Benzer Konular

Google Seo Yapan Firmalar
 • 11 / 07
  2018
Web Tasarım Çözümleri
 • 12 / 02
  2020
Google Adwords Kalite Puanı
 • 31 / 05
  2018
Web Sitesi Yapan Firmalar
 • 11 / 07
  2018
Hazır Web Siteleri
 • 13 / 03
  2020
SEO UZMANI
 • 01 / 01
  2020
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız. Detaylar
Whatsapp Hızlı Mesaj
ARA