Google Adwords Yönetimi

Google Adwords Yönetimi Sadece Harcayacağınız Parayı Yönetmek Değil Aynı Zamanda Doğru Strateji ile Doğru Kelimelerde Çıkmak ve Daha Az Bütçe ile Daha Çok İnsana Hitap Etmektir..

Google Adwords Yönetimi

Google Adwords Yönetimi Veren Firmamız SeoDizayn, 

Sadece Paranızı Yönetmenizi Değil Aynı Zamanda Paranızı Doğru Harcatarak Doğru Kitleye Ulaşmanızı Hedeflemektedir.. 

Yönetici Hesabı Üzerinden Tüm Alanları Kontrol Eden Firmamız SeoDizayn Günlük İnceleme Haftalık ve Aylık Raporlama Hizmeti ile Siz Değerli Müşterilerine En İyiyi Sunmakta Kararlıdır. Adwords Yönetimi İçerisinde Anahtar Kelime Planlaması, Negatif Anahtar Kelime Planlaması, Reklam ve Kampanya Yönetimi, Kitle ve Anahtar Kelime Bütçe Tanımlamaları Gibi Adwords de Yapılacak Tüm İşleri Sizin Yerinize Kaliteli ve Uzman Ekibimiz ile Yapıyoruz.. 

Siz Sadece Aylık Yada Haftalık Olarak Harcamak İstediğiniz Bütçeyi Seçiyorsunuz; İster Elden İsterde Kredi Kartı ile Direk Ödeme Seçeneği İle Yönetimi Tamamen Bize Bırakıyorsunuz.. Biz Sizin Yerinize Kelime Analizleri Geniş Eşleme Yada Tam Eşleme Alanlarını Tespit Ediyor. Daha Az Bütçe ile Daha Çok Kişiye Hitap Etmenizi Sağlıyoruz.. 

Haftalık Yada Aylık Raporlama İle Size Neler Yaptığımızı Grafikler Eşliğinde Sunuyor, Yapılan Çalışmanın Nasil İlerlediğini Size Gösteriyoruz.. 

Ayrıca Reklam Takip Programları ile Giren Kullanıcıyı Takip Ediyor Yeniden Karşısına Çıkmak İçin Reklamlarınızı Konumlandırıyoruz.. 

SeoDizayn Olarak Google Adwords Yönetimini Yaptığımız Sitelere Günlük En Az 3 Saatimizi Ayırıyoruz. Ayrıca Hafta Sonlarıda Raporlar Doğrultusunda Çalışarak Aldığımız Ücretin Tam Anlamı ile Karşılığını Veriyoruz.. 

SeoDizayn Google Adwords Yönetimi Konusunda %10 ile Çalışmakta.. 

Yani Aylık Reklam Bütçenizin %10 ile.. 

Daha Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. 

Benzer Konular

Web Tasarım Çözümleri
 • 12 / 02
  2020
Google Seo ve Web Dizayn Güvenli Firma
 • 01 / 01
  2020
Google Seo Yapan Firmalar
 • 11 / 07
  2018
Seo Web Tasarım
 • 11 / 07
  2018
Domain Yaşı ve Google Seo
 • 11 / 07
  2018
SSL Sertifikası ve Seo Uyumu
 • 26 / 10
  2019
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız. Detaylar
Whatsapp Hızlı Mesaj
ARA