Kurumsal Seo

KURUMSAL SEO denilince akla kurumsal bir firmanın seo çalışması gelmemelidir. Aslında arama motoru optimizasyonu yapılacak firma kurumsal olsa bile yapılacak seo ürün satışından çok marka değerinin arttırılmasına yönelik olacaktır.. Yani arama sonuçlarında ürün ismi ile değil firma ismi ile yükselmektir.. 

Birçok firma isim benzerlikleri yada eski ortak firmaların açtığı yeni sayfalar ile kendi isimlerinde bile çıkmamakta.. Bu gibi durumlarda kurumsal seo devreye girerek firmanızın kendi isminde yükselmesine ve hatta birinci sırada sadece linkle değil maps bilgileri ile de çıkmasını sağlamaktır.. 

KURUMSAL SEO yapılanması normal SEO yapılanmasına göre daha uygun fiyatlarda ve daha hızlı sonuçlar verebilmektedir.. Aslına bakarsanız doğru bir yapılanma ve web tasarım ile oluşturulmuş sitelerde bu çalışma olmadan da kendi isminde firmalar görüntülenmekte, en başta çıkmaktadır. 

Eğer kurumsal bir firmanız var web sayfası yaptırdınız ama kendi isminizde bile çıkmıyorsanız " ya isminiz çok bilindik bir markaya benzemekte yada web tasarımcınız konudan bihaber yaşamakta " 

Daha detaylı bilgi verebilmemiz için bizimle iletişime geçebilir. Doğru bir SEO yapılanmasından faydalanabilirsiniz.. 

 

Kurumsal Seo Sayfasına Yapılan Yorum Sayısı [ 2 ]

Mahmut Kavacık

Mahmut Kavacık

Yurumu : web sitemin ismi yazılınca googleda çıkmıyor.. firma ismim aranınca googleda birinci sayfada çıkmak için ne yapmam gerekiyor ? kurumsal seo benim için yeterli olurmu?

Google Seo | Web Tasarım

SEODİZAYN

Firma İsminiz çok Spesifik bir Değer İçermiyorsa Kurumsal Seo Çalışması Yetecektir.


Erkan ACAR

Erkan ACAR

Yurumu : merhaba kurumsal seo çalışması yaptırmak istiyorum benimle iletişime geçermisiniz

Google Seo | Web Tasarım

SEODİZAYN

Erkan Bey'e Dönüş Yapılmıştır


Yorum Yaz

İstanbul ve Google Seo Neden Önemli ?

Şunu Kesinlikle Kabul Etmeliyiz ki Tüm Şehirler ve Bölgeler İçin Google Seo Olmazsa Olmazken İstanbul İçin Daha da Büyük Öneme Sahiptir. İstanbulda Bu Konseptde Çalışan Birçok Firma Bulabilecekken Doğru Firmayı Nasil Seçeceksiniz ? Googleda Birinci Sayfaya Çıkmak İçin Doğru Firma Hangisidir ?

SSL Sertifikası ve Seo Uyumu

Seo uyumlu web sayfası yaparken, Yada Google Seo da ilk sayfaya çıkmak istiyorsanız Yapmanız gereken şeylerden biride SSL Serifikası satın almak olmalıdır..

Ucuz Web Sitesi veya Uygun Fiyatlı Web Site Ne Demek

Google Aramalarının En Çok Yapıldığı Terimlerden Olan "Uygun Fiyata Web Sitesi" yada "5000TL ye E-Ticaret Sitesi" Gibi Gibi Başlıklar Neyi İfade Ediyor Neyi Anlatıyor Gelin Birlikte İnceleyelim.. Bu Aramaları Doğru mu Yapıyorsunuz Karar Verelim..

Seo Uyumlu Web Tasarım, Seo Uyumlu Web Sitesi

Google Seo Uyumlu Web Tasarım ve Seo Uyumlu Web Sitesi Ne Demek.. Seo Uyumlu Web Dizayn Paketleri.

Web Tasarım Çözümleri

Web Tasarım Konusunda Profosyonel Çözümler SeoDizayn Bilişim Hizmetlerinde. Web Tasarım Hizmetlerinde Uygun Fiyatlar Kaliteli Çalışmalar İş Bitirme Garantisi SeoDizaynda.

Web Sitesi Yapan Firmalar

Web Tasarım, Web Dizayn Firmaları Hakkında ve Doğruyu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz.. Önemli Noktalar Neler.. Web Sitesi Maliyetlerini ne belirler. Web Sitesi için Web Tasarım Firması Arıyorsan Bu Başlıkta.

Telefon Ara
whatsapp Yaz