Hakkımızda

SeoDizayn İnternet Hizmetleri 2002 Senesinde Kayseride Kurulmuş ve Kuruluş Aşamasında Bilgisayar ve Teknik Servis Hizmetleri Veren Bir Firma idi. Ardından Gelişen Bilgisayar ve Bilişim Sektörü Hizmetleri Arasında Web Tasarım ve Google Seo Konularına Eğilen Firmamız SeoDizayn.. 2003 Senesinden Bu Yana Profosyonel Anlamda Web Sayfaları Yapmakta.. 2008 Yılından bu yanada seo konusunda hizmet vermektedir. 

2013 yılında firmamızı istanbula taşıyarak İstanbulda müşterilerimize web tasarım, e-ticaret yazılımları, Google Seo gibi konularda hizmet vermeye başladık.

SeoDizayn daha çok php ile yazılmış admin paneli olan ve seo uyumlu özel web sayfaları yapmaktadır.. Herhangi bir hazır yazılım uygulamamız bulunmamaktadır.. 

Yaptığımız bu işin olmazsa olmazlarından biri olan Web Hosting, Domain, E-Mail, Adwords yada Sosyal Medya Yönetimide hizmeterimiz arasında yer almaktadır.. 

Web ile ilgili her konuda SeoDizayn Siz Değerli Müşterilerimizin Yanındadır.

 

Yorum Yaz

İstanbul ve Google Seo Neden Önemli ?

Şunu Kesinlikle Kabul Etmeliyiz ki Tüm Şehirler ve Bölgeler İçin Google Seo Olmazsa Olmazken İstanbul İçin Daha da Büyük Öneme Sahiptir. İstanbulda Bu Konseptde Çalışan Birçok Firma Bulabilecekken Doğru Firmayı Nasil Seçeceksiniz ? Googleda Birinci Sayfaya Çıkmak İçin Doğru Firma Hangisidir ?

SSL Sertifikası ve Seo Uyumu

Seo uyumlu web sayfası yaparken, Yada Google Seo da ilk sayfaya çıkmak istiyorsanız Yapmanız gereken şeylerden biride SSL Serifikası satın almak olmalıdır..

Domain Yaşı ve Google Seo

Domain Yaşının Seo ya Etkisi Nedir.. Doğru bir Google Seo Çalışması İçin Domain Yaşının Kaç Olması Lazım.. Google Seo ve Domain İlişkelendirmemizi Makalemizden Okuyabilirsiniz..

Seo Uyumlu Web Tasarım, Seo Uyumlu Web Sitesi

Google Seo Uyumlu Web Tasarım ve Seo Uyumlu Web Sitesi Ne Demek.. Seo Uyumlu Web Dizayn Paketleri.

Web Dizayn - Template Seçimi

Birçok firma web dizayn yani web tasarım yaparken hazır template kullanır.. Peki nedir hazır template web dizayn için sakıncası yada yararı nedir ?

Web Sitesi Yapan Firmalar

Web Tasarım, Web Dizayn Firmaları Hakkında ve Doğruyu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz.. Önemli Noktalar Neler.. Web Sitesi Maliyetlerini ne belirler. Web Sitesi için Web Tasarım Firması Arıyorsan Bu Başlıkta.

Telefon Ara
whatsapp Yaz