Hakkımızda

SeoDizayn hakkında bilmeniz gereken herşey bu başlık altında siz değerli müşterilerimize sunulmuştur..

Hakkımızda

SeoDizayn İnternet Hizmetleri 2002 Senesinde Kayseride Kurulmuş ve Kuruluş Aşamasında Bilgisayar ve Teknik Servis Hizmetleri Veren Bir Firma idi. Ardından Gelişen Bilgisayar ve Bilişim Sektörü Hizmetleri Arasında Web Tasarım ve Google Seo Konularına Eğilen Firmamız SeoDizayn.. 2003 Senesinden Bu Yana Profosyonel Anlamda Web Sayfaları Yapmakta.. 2008 Yılından bu yanada seo konusunda hizmet vermektedir. 

2013 yılında firmamızı istanbula taşıyarak İstanbulda müşterilerimize web tasarım, e-ticaret yazılımları, Google Seo gibi konularda hizmet vermeye başladık.

SeoDizayn daha çok php ile yazılmış admin paneli olan ve seo uyumlu özel web sayfaları yapmaktadır.. Herhangi bir hazır yazılım uygulamamız bulunmamaktadır.. 

Yaptığımız bu işin olmazsa olmazlarından biri olan Web Hosting, Domain, E-Mail, Adwords yada Sosyal Medya Yönetimide hizmeterimiz arasında yer almaktadır.. 

Web ile ilgili her konuda SeoDizayn Siz Değerli Müşterilerimizin Yanındadır.

 

Benzer Konular

Google Seo ve Web Dizayn Güvenli Firma
 • 01 / 01
  2020
Seo Uyumlu Web Tasarım, Seo Uyumlu Web Sitesi
 • 16 / 07
  2018
Web Dizayn - Template Seçimi
 • 29 / 08
  2019
Ucuz Web Sitesi veya Uygun Fiyatlı Web Site Ne Demek
 • 11 / 07
  2018
Google Adwords Kalite Puanı
 • 31 / 05
  2018
Google Seo Yapan Firmalar
 • 11 / 07
  2018
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız. Detaylar
Whatsapp Hızlı Mesaj
ARA