Ucuz Web Sitesi veya Uygun Fiyatlı Web Site Ne Demek

Birçok firma sahibi google aramalarında " uygun fiyata web sitesi " yada "ucuz web sitesi " gibi terimleri kullanıyor.. Peki bu aramaları yaparken yada web sitesi yaptıracağı firmayı seçerken bu yöntemle aramak doğru mu ? Seçimini neye göre yapmalı bunu kısaca izah etmek istiyorum.. 

Kitabın ortasından konuşmak gerekirse ucuz web sitesi diye bişey yoktur.. Az emek diye birşey vardır.. Yeni bir web sayfası yaparken müşterilerimizden aldığımız ücretin yaklaşık olarak 250 - 300 TL lik kısmı hosting ve domain dediğimiz bizimde giderlerimizdir.. Üzerine Çektiğimiz Ücret tamamen el emeğimiz, verdiğimiz emektir. Bu nedenle bir müşterimize uygun web sayfası yapmamız için emeğimizden kısmamız az emek harcamamız gerekmektedir. "Ne kadar ekmek o kadar köfte" Sözü herhalde bu yapılacak işin ne kadar kaliteli yada ne kadar göze hoş geleceğini açıklamaktadır.. 

Biz web tasarım şirketleri, herhangi bir malzeme yada fiziksel bir madde kullanmıyoruz.. Muadili bi parça takmıyoruz yerine.. Yada bu web sayfasından daha az para alıyorum : daha az cola içeyim Demiyoruz.. İstenilen Ücret Tamamen "harcadığımız zaman" ve "Zaman = Sermaye" olduğu için yaptığınız bu arama ve seçimleriniz web sayfanızın kalitesini belirleyen en önemli faktördür.. 

Özellikle bazı web tasarım firmalarının fiyatları bu kadar kırmasında temel etken ise emeksiz web sayfası dediğimiz hazır sistemlere yönelmektir.. Hazır sistemler zamandan tasarruf etmeye emekten tasarruf etmeye yaramaktadır.. Şimdi aklınıza şu soru geldi.. " Benim İçin Zararı Ne ? " Bu Sorunun Cevabınıda Hazır Web Siteleri Makalemizde Bulabilirsiniz.. 

Sözün Özü Eğer Doğru Bir Çalışma Kurumsal Bir Kimlik Yada Amaçlarınızı ve Hedeflerinizi Yansıtan Bir Web Sayfası İstiyoırsanız Mutlaka Verdiğiniz Ücretin Web Sayfanızın Kalitesini Belirleyeceğini Unutmayın.. 

Ucuz Web Sitesi veya Uygun Fiyatlı Web Site Ne Demek Sayfasına Yapılan Yorum Sayısı [ 3 ]

Emrecan  Kurt

Emrecan Kurt

Yurumu : Size harfiyen katılıyorum çünkü web site tasarımı emek, ilgi ve yoğun mesai isteyen bir iştir... Bunun için ucuz fiyatlar aramak doğru olmaz, kaliteli bir hizmet arıyorsanız maddiyatı ikinci plana atmalısınız.

Veysel BÜYÜKATMACA

Veysel BÜYÜKATMACA

Yurumu : merhaba bende ucuz web sitesi yaptırmak istiyorum. bunun sebebi ucuza kaçmak yada kötü web sitesi yaptırmak değil sadece bütçem dahilinde web sitesi yaptırmak istiyorum bunun için çözümleriniz varmı?

Google Seo | Web Tasarım

SEODİZAYN

Tabiki Çözümlerimiz Var. Önemli Olan Beklenti ve Ücretin Birbirini Karşılamasıdır.. Belki 100 Liraya 200 Liraya Web Sitesi Yapamayız Fakat Yapacağımız Sitenin Tamamen Sizin Olacağına Herhangi Bir Lisanslama Yada Kod Şifreleme Olmayacağına Emin Olabilirsiniz. Yani Web Siteniz Ömür Boyu Sizin Olacaktır.


Miray Türkoğlu

Miray Türkoğlu

Yurumu : en ucuz web sitesi kaç lira ? yada e-ticaret siteleri kaç para ?

Google Seo | Web Tasarım

SEODİZAYN

Merhaba E-Ticaret Sitelerinde Kampanyamız Mevcut Dilerseniz O Paketten Yararlandırabiliriz. https://www.seodizayn.com.tr/kampanyalar/e-ticaret-sitesi-kampanyasi Adresinden Kampanya Detaylarını Öğrenebilir, İstemeniz Durumunda Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.


Yorum Yaz

İstanbul ve Google Seo Neden Önemli ?

Şunu Kesinlikle Kabul Etmeliyiz ki Tüm Şehirler ve Bölgeler İçin Google Seo Olmazsa Olmazken İstanbul İçin Daha da Büyük Öneme Sahiptir. İstanbulda Bu Konseptde Çalışan Birçok Firma Bulabilecekken Doğru Firmayı Nasil Seçeceksiniz ? Googleda Birinci Sayfaya Çıkmak İçin Doğru Firma Hangisidir ?

Google Seo Yapan Firmalar

Google Seo Yapan Firmalar Arasında ki Tercihinizi Ne Belirler ? Biliyoruz Kafanız Çok Karışık Anlamadığınız Yüzlerce Terim.. Gelin Bu İşi Biraz Sadeleştirelim

Seo Uyumlu Web Tasarım, Seo Uyumlu Web Sitesi

Google Seo Uyumlu Web Tasarım ve Seo Uyumlu Web Sitesi Ne Demek.. Seo Uyumlu Web Dizayn Paketleri.

Web Dizayn - Template Seçimi

Birçok firma web dizayn yani web tasarım yaparken hazır template kullanır.. Peki nedir hazır template web dizayn için sakıncası yada yararı nedir ?

Google Seo ve Web Dizayn Güvenli Firma

Google Seo ve Web Dizayn İşlerinizde Neden Güvenli Firmalar Seçmelisiniz Bi Kaç Sebeble Anlatmak İstiyoruz. Yazımızı Okuduktan Sonra Sizde Bizi Seçeceksiniz.. Emin Olun..

Web Sitesi Yapan Firmalar

Web Tasarım, Web Dizayn Firmaları Hakkında ve Doğruyu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz.. Önemli Noktalar Neler.. Web Sitesi Maliyetlerini ne belirler. Web Sitesi için Web Tasarım Firması Arıyorsan Bu Başlıkta.

Telefon Ara
whatsapp Yaz