Web Sitesi Yapan Firmalar

Web Tasarım Konusunda İşlem Yapmadan Önce Bu Başlığı Dikkatlice Okuyun..

Parasını Veririm En İyisini Yaptırırım Gibi Bir Düşünceye Sahipseniz Sayfanın Sağ En Üstündeki X Simgesine Basarak Sayfadan Çıkabilirsiniz.. Ne Bu Sitede Nede Başka Bir Sitede Size Çözüm Sunabilecek Birileri Yok.. İyi Şanslar Dileriz.. 

Öncelikle Şunu Bilmekte Fayda Varki ; Emeksiz Ekmek Yok !

Yani Web Sayfasını "Sadece Bir Web Tasarım Firması ile Anlaşarak Ona Yaptırırım" Düşüncesinden Ziyade "Web Tasarım Firmalarından Birisi ile Anlaşırım.. Web Sitem Yapılırken Bu Şirketle Koordine Olur Ürünler yada Hizmetler Hakkında Dökümanlar ve Sayfa Yerleşimlerine Karar Verir, Yönetim Paneli Yazılımı da İsteyerek Siteme Sürekli Müdahale Ederim " Diyerek İşe Başlamak En Doğru Seçenek Olacaktır.

Çünkü Web Tasarım Firmalarından Hiç Biri Sizin İşinizi Sizden İyi Bilemez.. Sizin Ürünlerinize yada Hizmetlerinize Sizin Kadar Hakim Olamaz.. 

Geçenlerde Başıma Gelen Bir Olayı Sizlerle Paylaşmak İstiyorum ;

Bir Ağabeyimiz Geldi Benden Bir Web Sayfası Tasarlamamı İstedi.. İstediklerine Bakılınca Çokta Pahalı Bir Web Sayfası Olmayacağı Belliydi. Bu Ağabeyimiz Demir Metal Üzerine Çalışıyordu. İsim Vermek Yersiz Olacaktır Bu Nedenle İsim Vermiyorum.. Herneyse Sitesinin Tasarımını Harika Bir Şekilde Yaptık.. Kendi Vizyonundan da Daha Öte Bir Tasarım Çıktı Ortaya, Ardından Ürün Yerleşimi İçin Abimizi Çağırdım.. Web Sitesine Hizmet Yada Ürün Olarak Ne Koyacağız Nasil Koyacağız Diye Sordum.. 

- Siyah saclar yaz, npi demirleri, npu demirleri yaz..

- Dur Ağabey Not Alayım.. 

- Sıcak hadde Soğuk hadde yaz, özel şekil profiller yaz, boyalı profil yaz..

- Abi yavaş, yazıyorum.. 

- sanayi boruları, doğalgaz boruları yaz

- ağabey bunları kategorize edebilecek misin böyle çok saçma oldu sanki ?

- bunlar işte ürünlerim..

- peki ağabey ben bi şekilde hallederim peki ürün resimleri ?

- yaa ben nerden bulayım sana resim internetten arat çıkar hepsi, koy ordan resimler.

En Son Tabiki Ağabeyimizin Yazdırdıklarını silip internetten kendi işinin aynısını yapan sitelerden örnek verdim birini kabul etti ve o sitenin ürün gammını ve kategori sistemini koyduk.. Büyük bi derttende kurtulduk...

Uzun lafın kısası teknik bi donanım sahibi olmadan işinizi doğru anlatamadan yada anlatmadan web sayfası yaptırmanız çok mantıklı olmayacaktır.. Site bitene kadar web tasarım ajansı ile entegre şekilde çalışmak gerektiğini unutmamalısınız.. 

İşte o zaman ortaya harika web sayfaları çıkacaktır.

Yorum Yaz

SSL Sertifikası ve Seo Uyumu

Seo uyumlu web sayfası yaparken, Yada Google Seo da ilk sayfaya çıkmak istiyorsanız Yapmanız gereken şeylerden biride SSL Serifikası satın almak olmalıdır..

Hazır Web Siteleri

Hazır Web Sitelerinin Yararları ve Zararları Başlıklı Bu Yazımızı Okumadan, Web Sitesi Anlaşması Yapmayın.. Hazır Web Sayfalarının Firmanıza Artılarını ve Eksilerini Tek Tek Anlatmaya Çalıştık

Google Seo ve Web Dizayn Güvenli Firma

Google Seo ve Web Dizayn İşlerinizde Neden Güvenli Firmalar Seçmelisiniz Bi Kaç Sebeble Anlatmak İstiyoruz. Yazımızı Okuduktan Sonra Sizde Bizi Seçeceksiniz.. Emin Olun..

Web Tasarım Çözümleri

Web Tasarım Konusunda Profosyonel Çözümler SeoDizayn Bilişim Hizmetlerinde. Web Tasarım Hizmetlerinde Uygun Fiyatlar Kaliteli Çalışmalar İş Bitirme Garantisi SeoDizaynda.

Seo Web Tasarım

Seo ile Birleştirilmiş Kısacası Seo Alt Yapılı Web Tasarım Nedir ? Temelleri ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Neler ?

Web Sitesi Yapan Firmalar

Web Tasarım, Web Dizayn Firmaları Hakkında ve Doğruyu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz.. Önemli Noktalar Neler.. Web Sitesi Maliyetlerini ne belirler. Web Sitesi için Web Tasarım Firması Arıyorsan Bu Başlıkta.

Telefon Ara
whatsapp Yaz