Hazır Web Siteleri

Hazır Web Sitelerinin Yararları ve Zararları Başlıklı Bu Yazımızı Okumadan, Web Sitesi Anlaşması Yapmayın.. Hazır Web Sayfalarının Firmanıza Artılarını ve Eksilerini Tek Tek Anlatmaya Çalıştık

Hazır Web Siteleri

Hazır web sayfaları adı üzerinde kurulumu ve hazırlanışı basit emek harcanmadan kurulan ve en azından web tasarımcılar tarafından kolay kontrol edilebilen web sayfası yazılımlarıdır.. 

Bu yazılımların başında : Wordpress, Joomla, Drupall, opencart gibi yazılımlar gelmektedir. Peki bu yazılımlar ne işe yarar karları ve zararları nelerdir onları inceleyelim hep birlikte..

Bu Hazır yazılımlar internetten bedava olarak dağıtılan ve indirilen yazılımlardır. kurulumları yaklaşık 10 dk sürmekte.. Firmanıza özel hale getirilmeside yaklaşık olarak 1 gün sürmektedir. Genelde de 1 günlük emeğe göre fiyatlandırılır. Ve çok uygun rakamlara bu web sayfalarının sahibi olabilirsiniz.. Kurulumu ve kullanımı bu kadar hızlı ve uygun fiyatlı olmasına rağmen uğraşısı çok olan web sayfalarıdır.. Açık kaynak kodlu yazılımlar her zaman hack ( bozulma, bozma ) uygun web sayfalarıdır.. Bu yüzden de sürekli yeni sürümleri ( update ) çıkmaktadır.. Bu güncellemeleri ( ayda bir ) yapmamak sitenizin hackerlar tarafından açık hala gelmesine yol açacaktır.. Kişisel bazda siteler için bile en uygunsuz durumken bu firma profilinizin hackten nasıl etkileneceğinin hayalini kurmak tamamen sizin hayal gücünüzle sınırlı olacaktır.. 

Web sitenize girdiğiniz de hacklenmiştir yazısı o kadarda büyütülecek bi hayal olmayacaktır.. Büyütmek istenirse de web sayfanıza girdiğinizde pornografik ögeler içeren bir sayfaya yönlendirilmesi itibarınıza en zarar verecek hack türlerinden biri olacaktır.. 

Ayrıca hazır web sayfalarının yönetimi firma sahipleri yada bu iş ile ilgilenen elamanları için gayet zor olmaktadır. Yönetim paneli anlaşılır değil ve giren kullanıcının bilgi seviyesinin çok üzerinde yapılardır. HTML ve CSS bilmeden o panelden göze hoş gelir bişey yapmak neredeyse imkansız bir hal almaktadır.. 

Eğer Cevabınız şu ise : " Kardeşim benim web sayfam ucuz olsun, hemen açalım 2. güne sarkmasın. Yarın birgün hacklense başka sitelere yönlendirilsede benim için Sorun değil... " hazır web siteleri sizin için biçilmiş kaftandır.. 

Daha Ciddi El Emeği Gerektiren ve profosyonel çalışmalar için ise bizimle irtibata geçebilirsiniz : 

İLETİŞİM 

Hazır Web Siteleri Hakkında Yorumlar

Bu Sayfaya Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum Yaz

Benzer Konular

SSL Sertifikası ve Seo Uyumu
 • 09 / 12
  2018
Domain Yaşı ve Google Seo
 • 11 / 07
  2018
Ucuz Web Sitesi veya Uygun Fiyatlı Web Site Ne Demek
 • 11 / 07
  2018
Google Seo Yapan Firmalar
 • 11 / 07
  2018
Seo Web Tasarım
 • 11 / 07
  2018
Seo Uyumlu Web Tasarım, Seo Uyumlu Web Sitesi
 • 16 / 07
  2018
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız. Detaylar
Whatsapp Hızlı Mesaj
ARA