Ucuz Web Sitesi veya Uygun Fiyatlı Web Site Ne Demek

Google Aramalarının En Çok Yapıldığı Terimlerden Olan "Uygun Fiyata Web Sitesi" yada "500TL ye E-Ticaret Sitesi" Gibi Gibi Başlıklar Neyi İfade Ediyor Neyi Anlatıyor Gelin Birlikte İnceleyelim.. Bu Aramaları Doğru mu Yapıyorsunuz Karar Verelim..

Ucuz Web Sitesi veya Uygun Fiyatlı Web Site Ne Demek

Birçok firma sahibi google aramalarında " uygun fiyata web sitesi " yada "ucuz web sitesi " gibi terimleri kullanıyor.. Peki bu aramaları yaparken yada web sitesi yaptıracağı firmayı seçerken bu yöntemle aramak doğru mu ? Seçimini neye göre yapmalı bunu kısaca izah etmek istiyorum.. 

Kitabın ortasından konuşmak gerekirse ucuz web sitesi diye bişey yoktur.. Az emek diye birşey vardır.. Yeni bir web sayfası yaparken müşterilerimizden aldığımız ücretin yaklaşık olarak 250 - 300 TL lik kısmı hosting ve domain dediğimiz bizimde giderlerimizdir.. Üzerine Çektiğimiz Ücret tamamen el emeğimiz, verdiğimiz emektir. Bu nedenle bir müşterimize uygun web sayfası yapmamız için emeğimizden kısmamız az emek harcamamız gerekmektedir. "Ne kadar ekmek o kadar köfte" Sözü herhalde bu yapılacak işin ne kadar kaliteli yada ne kadar göze hoş geleceğini açıklamaktadır.. 

Biz web tasarım şirketleri, herhangi bir malzeme yada fiziksel bir madde kullanmıyoruz.. Muadili bi parça takmıyoruz yerine.. Yada bu web sayfasından daha az para alıyorum : daha az cola içeyim Demiyoruz.. İstenilen Ücret Tamamen "harcadığımız zaman" ve "Zaman = Sermaye" olduğu için yaptığınız bu arama ve seçimleriniz web sayfanızın kalitesini belirleyen en önemli faktördür.. 

Özellikle bazı web tasarım firmalarının fiyatları bu kadar kırmasında temel etken ise emeksiz web sayfası dediğimiz hazır sistemlere yönelmektir.. Hazır sistemler zamandan tasarruf etmeye emekten tasarruf etmeye yaramaktadır.. Şimdi aklınıza şu soru geldi.. " Benim İçin Zararı Ne ? " Bu Sorunun Cevabınıda Hazır Web Siteleri Makalemizde Bulabilirsiniz.. 

Sözün Özü Eğer Doğru Bir Çalışma Kurumsal Bir Kimlik Yada Amaçlarınızı ve Hedeflerinizi Yansıtan Bir Web Sayfası İstiyoırsanız Mutlaka Verdiğiniz Ücretin Web Sayfanızın Kalitesini Belirleyeceğini Unutmayın.. 

Ucuz Web Sitesi veya Uygun Fiyatlı Web Site Ne Demek Hakkında Yorumlar

Bu Sayfaya 3 Toplam Yorum Atıldı

 • avatar
  Miray Türkoğlu
  16 / 08 / 2018

  en ucuz web sitesi kaç lira ? yada e-ticaret siteleri kaç para ?

  • SeoDizayn Tarafından Cevap
   SeoDizayn
   05 / 09 / 2018

   Merhaba E-Ticaret Sitelerinde Kampanyamız Mevcut Dilerseniz O Paketten Yararlandırabiliriz. https://www.seodizayn.com.tr/kampanyalar/e-ticaret-sitesi-kampanyasi Adresinden Kampanya Detaylarını Öğrenebilir, İstemeniz Durumunda Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

 • avatar
  Veysel BÜYÜKATMACA
  05 / 09 / 2018

  merhaba bende ucuz web sitesi yaptırmak istiyorum. bunun sebebi ucuza kaçmak yada kötü web sitesi yaptırmak değil sadece bütçem dahilinde web sitesi yaptırmak istiyorum bunun için çözümleriniz varmı?

  • SeoDizayn Tarafından Cevap
   SeoDizayn
   06 / 09 / 2018

   Tabiki Çözümlerimiz Var. Önemli Olan Beklenti ve Ücretin Birbirini Karşılamasıdır.. Belki 100 Liraya 200 Liraya Web Sitesi Yapamayız Fakat Yapacağımız Sitenin Tamamen Sizin Olacağına Herhangi Bir Lisanslama Yada Kod Şifreleme Olmayacağına Emin Olabilirsiniz. Yani Web Siteniz Ömür Boyu Sizin Olacaktır.

 • avatar
  Emrecan Kurt
  13 / 03 / 2019

  Size harfiyen katılıyorum çünkü web site tasarımı emek, ilgi ve yoğun mesai isteyen bir iştir... Bunun için ucuz fiyatlar aramak doğru olmaz, kaliteli bir hizmet arıyorsanız maddiyatı ikinci plana atmalısınız.

Yorum Yaz

Benzer Konular

SSL Sertifikası ve Seo Uyumu
 • 26 / 10
  2019
Hazır Web Siteleri
 • 13 / 03
  2020
Ucuz Web Sitesi veya Uygun Fiyatlı Web Site Ne Demek
 • 11 / 07
  2018
Seo Web Tasarım
 • 11 / 07
  2018
Web Sitesi Yapan Firmalar
 • 11 / 07
  2018
İstanbul ve Google Seo Neden Önemli ?
 • 11 / 07
  2018
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız. Detaylar
Whatsapp Hızlı Mesaj
ARA