Responsive Web Tasarım

Responsive Web Tasarım

Giderek artan tablet ve telefon ile erişilen internetle birlikte , yalnızca bilgisayar ekranında iyi görünen statik bir web sitesi tasarımına sahip olmak artık yeterli değil. Artık Bütün Mobil Cihazlarda Görünebilir Web Sayfalarına İhtiyaç Duyuluyor. Bütün Cihazlarda Görünebilmesi İçin Responsive Desteğine İhtiyaç Duyulmaktadır. Responsive web sitesi tasarımı ile web sitenizi cep telefonlarında, tabletlerde, dizüstü bilgisayarlarda ve masaüstü ekranlarında en iyi şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Ve kullanıcı deneyimindeki bu gelişme, daha çok dönüşler ve doğal olarak daha fazla iş gelmesi anlamına gelir.

Responsive Web Tasarım Neden Önemlidir?

Sayfanızın Özellikle Bir Kesim Bilgisayar Kullanıcısına Değilde Bütün İnternet Erişimine Sahip Cihazlarda İyi Görünmesini Ve Dinamik Yapıda Olması Web Sayfanıza Giren Müşterinin Sayfanızı Bütünüyle Görmesi Firmanızın Kalitesini Gösterecektir. Responsive tasarımın öncelik hedefi cep telefonları ve tabletler içindi ama artık farklı ekran boyutlarında mesela 13.3 bir ekran ile 17.3 bir ekranın genişliğine göre boyutların uyumlu olması gerekir, yoksa sayfanızın bir kısmı görünürken bir kısmı yalnızca gözükür buda müşteri tarafından doğal olarak bilgi kaybı şeklinde görünecektir. Müşterilerinize İyi Bir Deneyim ve İşinizde Ne Kadar Profesyonel Olduğunuzu İlk Başta Sayfanız İle Göstermelisiniz.

Responsive Web Tasarım Fiyatları

Responsive Web Tasarım Maliyetleri Başlangıç Fiyatlandırması £699, İsteklerinize Göre Şekillenebilen Bir Fiyatlandırmamız mevcuttur. Başlıca İsterlerden Örnek Olarak Gerçek Müşterilerden Gelen Gerçek Yorum Sistemi, Rezervasyon Sistemi, Üyelik Sistemi, Online Ödeme Entegrasyonu gibi Birçok İsteğinize Göre Fiyatlandırma Yapılabilir. Fiyatlardan Öncelik Olarak Kaliteyi Aramalısınız. Profesyonel İnsanlar İle Çalışmanız Sizin Firmanızın Güvenilirliği ve Prestiji Açısından Oldukça Önemlidir.

Fiyatlandırma Yapılırken Dikkat Edilenler.

Fiyatlandırmada Müşterilerimizin İsteklerine Göre Şekillenen Bir Fiyatlandırma Yapımız var. Tamamen Müşterilerimizin İsteklerine Bağlı Olarak Artıp veya Sabit Fiyat Kalma Çalışmalarımız Vardır. Sadece Rezervasyon Sistemide İsteyebilirsiniz, Rezervasyon Sisteminiz İle Birlikte Online Ödemede Bu İstekleriniz Tamamen Zaman Faktörüne Göre Şekillenmektedir.

Ne Kadar Zaman Harcanırsa Bir Okadar Fiyatlandırmada Değişim Olacaktır. Ortalama Bir Responsive Uyumlu Web Sitesi bir Ay Kadar Sürede Hazırlanmaktadır. Bu Süre Zarfının Üzerine Çıkan Bir Sayfadan Extra Ücret Alınması Gerekmektedir.

Responsive İçin Kullanılan Yazılım

HTML5 Ve Css(Cascading Style Sheets) İle Birlikte Responsive Uyumlu Web Sitesi Hazırlanır. Yeni Çıkan Mobil Cihazlar HTML5'in Çıkmasını ihtiyaç Haline Getirmiştir. Önceden Olan Yazılım İle Web Sayfanız Mobil Cihazlarda Sağa veya Sola Doğru Kaydırma Şeklinde Kullanılmaktaydı Ama Artık HTML5 Sayesinde Responsive Uyumu Gelmiş Olup Artık Web Sitenizi Mobil Cihazlarda Müşterilerinizin Daha Etkin Kullanabileceği Dinamik Bir Yapı Oluşturabilirsiniz.

Responsive Nasıl Yapılır ?

Bootstrap ve Css Kullanılarak HTML Tabanlı Sayfanızı Responsive Uyumlu Hale Getirebilirsiniz. Bunu Yapmak İçin Öncelikle HTML5 Kullanmayı Bilmeniz Gerekir ve Css Yazmaya Hakim Olmalısınız. Responsive web tasarım yaparken genellikle toplam genişliği 100% olan ve 12 sütuna ayrılmış grid sistemi kullanılır. Göreceli genişlik kullanıldığından farklı ekran boyutlarında genişlik küçülür veya genişler. Bu 12 sütünu İstediğiniz Şekilde İstediğiniz Öğeyi Yerleştirip Ardından Başka Cihazlarda Nasıl Göründüğünü Firebook İle Kontrol Edebilir. Kötü Görünen Kayan Cihazlar İçin Hangi Boyutsa Ona Göre Css Yazabilirsiniz.

Bootstrap Nedir ?

Bootstrap Açık Kaynak Kodu İle Web Sayfanızın Ara Yüzünü İyileştirmede Kullanabileceğiniz Bir Sistemdir. HTML ve Css Tabanlı Tasarım Şablonlarında Geliştirme Yapmanıza Olanak Sağlar.

Hangi Cihazlar İçin Geçerli

Responsive Web Siteniz İnternet Ortamına Erişebilen Bütün Cihazlarınızda Geçerlidir. Tablet, Telefon, Netbook, Notebook, Mac, Ekran Boyutu Büyük veya Küçük Monitörlerin Hepsinde Aynı Deneyimi Son Kullanıcıya Sunmaktadır.

Responsive Web Sitesi Yapan Firmalar.

Sektörde Oldukça Fazla Bilgi Kalabalığı Vardır. Çoğu Müşteri Ucuz Yapan Kişileri Tercih Etmektedir ama Yapılan İşden Memnun Kalmayacakları İçin Farklı Bir Arayış İçine Girmesi Kaçınılmazdır. Ucuz Responsive Uyumlu Sayfa Yaptırabilirsiniz. Fakat Hız Konusunda Gerekli Uyumluluk Konusunda Herhangi Bir Şekilde Verim Alamazsınız. Örneğin Sayfanızın Mobil Uyumu %60 %70 Olsa Bile Ucuz Yapan Firma Size Mobil Uyumlu İşte Biz Yaptık Diyip İşin İçerisinden Çıkabilir.
Firmamız Olarak Müşterilerimize Tamamen Responsive %100 Uyumlu Halde Web Sitenizi Teslim Etmekteyiz.

SeoDizayn Kurulduğu 2002 Senesinden Bu Yana Bilgisayar ile İlgili Birçok Alanda Hizmet Vermiş Olsada Asıl Konsepti Olan Web Tasarım, Web Programlama ve Seo Alanında da Birçok Firmanın Kurumsal Kimliğini Sanal Ortama Taşımıştır.. 2008 Yılında Girdiği Web Sektöründe Birçok Ulusal ve Uluslarası Firmaya Web Konusunda Yardımcı Olmuş ve Bu Yardımları Sırasında Uygun Fiyat ve Güven Garantisi Vermiştir.. 

Özellikle İstanbul ve Genelinde Yaygın Olan Bir Anlayışıda SeoDizayn Yıktı. Web sektöründe çalışan firmalardan bir çoğu müşterileri ile sadece proje anlaşması yapana kadar ilgi ve alaka kurmakta ardından ise telefonlarına bakmamakta, projeyi yarım bırakabilmektedir. 

SeoDizayn ise bu konuda diğer firmalara ders verecek nitelikte saygı ve ilgi ile yaklaşmakta.. 7/24 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.. 

Yorum Yaz

SSL Sertifikası ve Seo Uyumu

Seo uyumlu web sayfası yaparken, Yada Google Seo da ilk sayfaya çıkmak istiyorsanız Yapmanız gereken şeylerden biride SSL Serifikası satın almak olmalıdır..

Google Seo Yapan Firmalar

Google Seo Yapan Firmalar Arasında ki Tercihinizi Ne Belirler ? Biliyoruz Kafanız Çok Karışık Anlamadığınız Yüzlerce Terim.. Gelin Bu İşi Biraz Sadeleştirelim

Domain Yaşı ve Google Seo

Domain Yaşının Seo ya Etkisi Nedir.. Doğru bir Google Seo Çalışması İçin Domain Yaşının Kaç Olması Lazım.. Google Seo ve Domain İlişkelendirmemizi Makalemizden Okuyabilirsiniz..

Seo Uyumlu Web Tasarım, Seo Uyumlu Web Sitesi

Google Seo Uyumlu Web Tasarım ve Seo Uyumlu Web Sitesi Ne Demek.. Seo Uyumlu Web Dizayn Paketleri.

Web Dizayn - Template Seçimi

Birçok firma web dizayn yani web tasarım yaparken hazır template kullanır.. Peki nedir hazır template web dizayn için sakıncası yada yararı nedir ?

SEO UZMANI

Seo Uzmanı nedir ? Seo Uzmanının Bilmesi Gerekenler nedir ? Seo Uzmanı Kime denir yada kime denmez ? Aklınızdaki Sorulara Cevap Olacak Makalemizi Mutlaka Okuyun.

Telefon Ara
whatsapp Yaz