Seo

Seo Nedir ? Nasil Yapılır ? Ne İşe Yarar ? Avantajı Nelerdir ? Dezavantajları Varmıdır ? Google yada Yandex İçin Farklar Nelerdir ? Bu Soruların Hepsine Cevap Bulmaya Hazır mısınız ?

Seo

Ürün veya hizmet satışını internet dünyasına taşıyan firmalar bu alanda başarı sağlamak istiyorlar ise web sitelerinin trafiklerini arttırmalı ve geniş kitlelere ulaşmalıdırlar. Bu sayede işletmelerinin büyümelerine katkı sağlayabilir ve hedeflerine erişim sağlayabilirler. İnternet dünyasında başarılı olmanız için yardımcı olan firmamız en yeni teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek işletmenize artı değer kazandırıyor. Bunun için seo ve özellikle Google Seo çalışmasını tüm deneyimi ve tecrübesi ile size sunuyor. Etkili yapılan Google seo çalışması ilgili web sitesinin bulunma olasılığını arttırır ve bulunduğunuz sektörde başarılı olmanıza olanak sağlar.

Profesyonel Seo Çalışmasının Yararları

Seo çalışmasının başarılı bir şekilde yapılması ve bunun da sürekli olarak uygulanması işletmenizin satışlarının artmasına yardımcı olduğu gibi tanınma açısından da işletmenize yardımcı olur.

 • İnternet dünyasında tanınmanıza olanak sağlar.
 • Ürün veya hizmet satışınızın artmasına yardımcı olur.
 • İşletmenizin internet dünyasında bulunmasına olanak sağlar.
 • Geniş kitlelere adınızı duyurmanızı sağlar.
 • En iyi reklam çalışması olarak yer alır.
 • Marka değerinin oluşmasına imkan verir.

Neler Yapıyoruz

Seo ve Google Seo çalışması konusunda firmamız yenilikçi ve modern bir hizmet içeriği ile size destek sunar. Öncelikle kurumsal bir web siteye sahip olmanıza olanak verilir. Yapılan web sitesi seo uyumlu olduğu için arama motorlarında bulunma olasılığı da artar. Hem seo açısından hem de görsel şıklığa sahip olan web siteniz kullanıcı odaklı hazırlanır. Buda müşterilerinizin web sitenize karşı bağlılık oluşmasına yardımcı olur. Anahtar kelime analizi Google seo çalışması kapsamı içerisinde büyük önem taşır. Bunun için bulunduğunuz sektör analiz edilir ve en doğru anahtar kelime seçimi yapılır.

 • Site, sektör ve anahtar kelime analizi yapılır.
 • Markanıza özel seo stratejisi geliştirilir.

Bu aşamada web sitenizin trafiğinin artması için gerekli olan dijital pazarlama teknikleri ile de destek uygulanır. İşletmenizin büyüme hedeflerine katkı sağlamak istiyorsanız sunduğumuz hizmet içeriklerinden güvenle yararlanabilir ve farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Neden Seo Çalışması Tercih Edilmeli

Satışlarınızı arttırmak ve internet dünyasında aktif olarak yer almak isterseniz Google seo çalışması sizi arama motorlarında ilk sıraya yükseltir. İlgili anahtar kelimeler yardımı ile bulunmanıza yardımcı olur. Bu da sizi maddi açıdan kazanç sağlar ve satışlarınızın artmasına destek sunar. İnternette başarı isteniyor ise mutlaka bu hizmet içeriği ilet işletmenizi tanıştırmanız gerekir.

Doğru anahtar kelimelerin belirlenmesi uzmanlık ve deneyim isteyen bir konudur. Tüm araştırmaların doğru bir şekilde yapılıp kaliteli bir seo stratejisi sizi başarıya ulaştırır. Bunun için firmamızı tercih ederek başarıya en doğru şekilde ulaşabilirsiniz.

Neden Google Seo İçin Bizi Tercih Etmelisiniz

Piyasada bir çok seo şirketi seo ajansı yada seo firması olmasına rağmen arasında doğruyu seçmenize yarayacak en önemli farklılık ; konu kendisi olduğunda ne kadar başarılı olduğudur.. Google arama sonuçlarında 1. Sayfada çıkan, yani kendi sitesine de doğru bir seo çalışması yapmış şirketlere güvenmelisiniz. Google seo yapıyorum diyen herkes aslında gerçekten seo yapmıyor.. Bunu aklınızdan çıkarmayın.. Adword reklamları ile ulaşılan yerler gerçek konumlar değildir.

 

Google Seo


Gelişen teknoloji ile birlikte internet kullanımı hayatımızın her noktasında kendini hissettirmeye başladı. Bu çerçevede özellikle kurumsal işletmeler tarafından arama motorları önemini giderek artırmıştır. Özellikle arama motorlarında önde yer almak her işletme sahibinin ilk tercih ettiği ticari atılımlar arasında yer almaktadır. Siz de eğer işletmenize değer kazandırmak istiyorsanız, google seo hizmetleri sunan ajansımız ile iletişime geçerek arama motorlarında sitenizin üst sırada yer almasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli, güvenilir ve modern hizmet kalitesi ile sektörde söz sahibi olmak her işletme sahibi için firmamız kurumsal hizmet sunmaktadır. Siz de google seo hizmetleri sonrasında dilediğiniz anahtar kelimede rakiplerinizin bir adım önünde yer alabilirsiniz.
Sektörde Söz Sahibi Olmak İçin Bize Ulaşmanız Yeterli


Öncelikle kelime analizi yaparak sektörde ki rakiplerinizi analiz ediyoruz. Bunu yaparken sektörde ihtiyacınız olan kelimelerde sizi nasıl üst sıraya taşıyabiliriz ve müşterilerin siteniz ile nasıl etkileşimde daha çok bulunmasını sağlayabilir gibi çalışmaları çok kapsamlı şekilde gerçekleştirerek sizlere her daim en iyi hizmeti sunuyoruz. Modern web site tasarımdan tutunda google seo hizmetlerine kadar siz de firmamızı arayarak ve sitemize göz atarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi ve hizmetlerimizden yararlanmak için siz de müşteri odaklı kurumsal hizmetlerimizden yararlanarak sektörde söz sahibi olabilirsiniz. Unutmayın gelişen teknoloji ile birlikte daha çok kişiye ve müşteriye ulaşmak için google seo hizmetleri önemini daha çok artırmış olup, siz de profesyonel  hizmet içeriğimiz ile bu konuda profesyonel destek ajansımızdan alarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

SEO nasıl çalışır?


Google gibi arama motorları , web'deki sayfaları taramak, siteden siteye gitmek, bu sayfalar hakkında bilgi toplamak ve bunları bir dizine koymak için botları kullanır. Daha sonra, algoritmalar, belirli bir sorgu için arama sonuçlarında sıra sayfalarının görünmesi gerektiğini belirlemek için yüzlerce sıralama faktörünü veya sinyalini dikkate alarak dizindeki sayfaları analiz eder.

Arama sıralama faktörleri, kullanıcı deneyiminin yönleri için vekiller olarak kabul edilebilir. Bizim SEO Faktörlerin Periyodik Tablo SEO genel öneme dayalı altı ana kategori ve ağırlıkları her birine faktörleri düzenler. Örneğin, içerik kalitesi ve anahtar kelime araştırması, içerik optimizasyonunun temel faktörleridir ve taranabilirlik ve mobil uyumluluk, önemli site mimarisi faktörleridir.

Arama algoritmaları, alakalı, yetkili sayfaları ortaya çıkarmak ve kullanıcılara verimli bir arama deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır. Sitenizi ve içeriğinizi bu faktörleri göz önünde bulundurarak optimize etmek, sayfalarınızın arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olabilir. Ücretli arama reklamlarının aksine, daha yüksek organik arama sıralaması elde etmek için arama motorlarına ödeme yapamazsınız.

SEO Konusunda Farklarımız

Yaptığımız Seo Çalışmalarında İş Bitirme Garantisi ile Çalışmaktayız. Piyasadaki Firmaların Aksine İş Bitirmeden Para Almıyoruz.. Aylık Bir Ücretle Seo Çalışması Yapmıyoruz.. Tüm Çalışmalarımız Firmamız Tarafından İş Bitirme Garantisi Altındadır. Kısaca Açıklamak Gerekirse ; Google Seo Çalışması Konusunda Çalışmaya Başladığımız Web Sayfasından ( seo ya uyumlu olması durumunda ) Her Hangi Bir Ücret Almadan, Aylık Ücret Almadan Çalışmaya Başlıyoruz. Web Sayfası Google'da 1. Sayfaya Çıktıktan Sonra Google Seo Ücretini 1 Kereye Mahsus, 1 Ay Sonra Alıyoruz.. 

Yandex Seo

Yandex Seo Nedir ve Nasil Yapılır.. Yandex e Özgün Arama Motoru Optimizasyonu Nedir Fiyat Kriteri Nedir ... Detaylar

Kurumsal Seo

Kurumsal Seo Nedir ? Firmalara Ne Katar.. Marka Değeri Nedir gibi sorulara yanıt bulabilir. Kurumsal Seo Konusunda Geniş Bilgi Birikimimizden Yararlanabilirsiniz.. ... Detaylar

Seo Fiyatları

Seo fiyatları hakkında detaylı bilgiler neye göre fiyatlandırdığımız ve fatura politikamız hakkında detayları bulabilirsiniz. Ayrıca İş Bitirme Garantisi Nedir Bu Sayfamızda Bulabilirsiniz. ... Detaylar

Seo Analizi ( Ücretsiz )

Web Sayfanıza Profesyonel Ekiplerimizce Seo Analizi Yapılmasını ve Detaylı Bir Rapor Sunmamızı İster misiniz ? Hemde Ücretsiz. Seo Analizi Hizmetimizle Emrinizdeyiz ... Detaylar

Seo Hakkında Yorumlar

Bu Sayfaya 7 Toplam Yorum Atıldı

 • avatar
  Abdurrahman ÖZEL
  02 / 10 / 2018

  merhaba seo hakkında makaleleriniz ve paylaşımlarınız çok güzel ama sadece googleda birinci sayfada çıkmak hakkında makale yazarmısınız.. ben sitemde gerekli değişiklikleri yaptım fakat 2. sayfada kaldım googleda birinci sayfada çıkmak için yada googleda birinci sırada çıkmak için ne yapabilirim ?

  • SeoDizayn Tarafından Cevap
   SeoDizayn
   03 / 10 / 2018

   Merhaba öncelikle Googleda birinci sırada çıkmak diye birşey söz konusu değil.. Yani yöntemi söz konusu değil.. Bunun sebebi birinci sıra alaka düzeyi en yüksek arama sonucunun yeridir. Sitene şu kodu eklersen siten orda çıkar gibi bişey yok. Fakat arama terimi hakkında en detaylı ve açıklayıcı içeriği oluşturursanız; Birinci sayfada yada birinci sırada çıkarsınız.. Bunu yakında bi makale ile anlatacağız. İlginize teşekkürler.

 • avatar
  Candan ÖZYURT
  17 / 11 / 2018

  merhaba anlatımlarınız çok güzel fakat ben sitemin incelenip seoya ne kadar uygun veya değil incelemek istemiştim. seo toolları yokmu sitenizde?

  • SeoDizayn Tarafından Cevap
   SeoDizayn
   17 / 11 / 2018

   Merhaba.. Normalde Bot Yazıp Sayfaları İnceletip Otomatik Puanlama Sistemi Yazmayı düşünüyorduk Fakat, Yapılan Botun insan gözü kadar detaylı inceleyemeceğini düşünerek vazgeçtik.. Yakında bir sayfa hazırlayarak o sayfa üzerinden gelen inceleme isteklerini ücretsiz olarak cevaplandıracağız. Çok yakında sayfa aktif olacaktır.

 • avatar
  Tuğba ÖZ
  10 / 12 / 2018

  merhaba sayın yetkili, web sitemi 4 sene önce bi firmaya yaptırdım mobil uyumlu değil. mobil uyumunun olmaması seoda çıkmasına engelmidir ? siten googleda hiç görünmüyor?

  • SeoDizayn Tarafından Cevap
   SeoDizayn
   10 / 12 / 2018

   Merhaba Tuğba Hanım, Web Sayfanızın Mobil Uyumlu Olmaması Başta Mobil Aramalarda Performansının Düşük Olacağı Anlamına Gelmektedir.. Fakat Web Tarayıcılarda Google Seo Anlamında Çok Büyük Bi Kayba Sebebiyet Vermez.. Siteniz Biraz Gerilerde Çıkabilir Ama Mutlaka Çıkar.. Web Sayfanız Hiç Çıkmıyorsa Teknik Bir Hata Yada BlackList Durumu Sözkonusudur.. Bize Telefon Numaralarımız Üzerinden Yada Ücretsiz Seo Analizi Sayfasından Web Sayfanızı Gönderirseniz İncelip Ücretsiz Olarak Bilgi Verebiliriz..

 • avatar
  Onur Kayhan
  29 / 08 / 2019

  E-Ticaret Web Siteme Kurumsal Seo Yaptırmak İstiyorum Ama Web Sitem Uyumlumu Bilmiyorum Özel Yazılım Yaptırmadım Panelimdende Aslında Pek Memnun Değilim Sizin Videolarımızı İzledim Ve Paneliniz Çok Kolay Geldi Yeni Bir Çalışmada Yapabiliriz Sizinle Çalışmak İstiyorum

  • SeoDizayn Tarafından Cevap
   SeoDizayn
   19 / 02 / 2020

   Konu hakkında geri dönüş Sağlandı. E-Ticaret Paketlerimiz Hakkında Bilgi Verildi.

 • avatar
  Abdullah Karaveli
  29 / 08 / 2019

  Seo Hakkında Bilgi Almak İstiyodum Google Adwors Reklamı Yerine Seo Daha Mantıklı Geldi Biraz Araştırma Yaptım Ve Web Sitemde Sizin Panelinizi Kullanmak İstiyorum Artık Dümeni Elimize Almamız Gerek Birilerine Bağlı Olmak Yerine Kendi İçeriğimi Kendim Yapmak Bana Daha Çekici Geliyo Sizin Paneli Kullanma Hakkında Ve Seo Çalışması Hakkında İletişim Kurabilirsek Sevinirim

  • SeoDizayn Tarafından Cevap
   SeoDizayn
   19 / 02 / 2020

   Geri Dönüş Sağlandı. Google Seo konusunda ve Adwordsden Farkları Anlatıldı.

 • avatar
  Enis akyüz
  07 / 02 / 2020

  merhaba bi portal projem varda bu proje için hem web tasarım hemde seo hizmeti arıyorum. google seo konusunda bana dönüş yapar mısınız ?

  • SeoDizayn Tarafından Cevap
   SeoDizayn
   07 / 02 / 2020

   Geri dönüş sağlandı

 • avatar
  tolga sefa mutcalı
  20 / 06 / 2020

  Merhabalar; Denizlide havlu-bornoz imalatı yapan firmamız bulunmaktadır. Amerika çalıştığımız müşterilerde vardır. Fakat müşteri sayımızı arttırabilmek için seo çalışması yaptırmak istiyoruz. Sizlere bazı anahtar kelimeler verip bu kelimelerde google da üst sıralara çıkıp hedef müşteriliermize ulaşmak niyetindeyiz. Bunun için yeni bir websitesi oluşturmak istiyoruz. Aynı zamanda seo çalışması yaptırmak istiyoruz. Konu ile ilgili dönüşlerinizi kısa zaman içerisinde bekliyorum...

Yorum Yaz

Benzer Konular

Domain Yaşı ve Google Seo
 • 11 / 07
  2018
Google Seo ve Web Dizayn Güvenli Firma
 • 01 / 01
  2020
SSL Sertifikası ve Seo Uyumu
 • 26 / 10
  2019
Web Sitesi Yapan Firmalar
 • 11 / 07
  2018
İstanbul ve Google Seo Neden Önemli ?
 • 11 / 07
  2018
Web Dizayn - Template Seçimi
 • 29 / 08
  2019
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız. Detaylar
Whatsapp Hızlı Mesaj
ARA