Google Seo Yapan Firmalar

 

Google Seo yapan firmalar denince istanbul ve turkiye genelinde birçok firma karşınıza çıkacaktır.. Peki bunlardan hangisini seçmek firmanızın yararına olacak bu konuda tereddutleriniz olduğunun farkındayız. Google seo yapan firmalar arasında kıyaslama yaparken öncelikle dikkat etmeniz gereken konu bizce iş bitirme garantisidir. Yani söylediği ucreti iş bitiminde talep etmesidir. Yani yapmadığı işten para almamasıdır.. İstanbulda onlarca firma var fiyatlarının yuzde doksanıda aylık bazda fiyatlar.. Peki ya siteniz çıkmazsa googleda birinci sayfada ?

Burada belkide en önemli not şu olacaktır " bizde sitenizin kesin googleda birinci sayfada çıkacağını garanti etmiyoruz " sadece " eğer çıkmazsa para almayacağımızı garanti ediyoruz.. "

buna da kısaca iş bitirme garantisi diyoruz.. 

Yaptığımız çalışmada hile hurda olan en ufak bişey yok.. Sadece googleın verdiği yönergeler ve kullanıcıların daha rahat sitede gezinmesini sağlayacak kodlar oluşturuyor, bunu da backlinklerle destekleyip ( sizin adınıza referanslar bulup ) sitenizin yukselmesini sağlıyoruz.. 

Google seo yapan firmalar arasında bizi tercih etmeniz gerektiğini sanırım bu makalede doğru bir şekilde açıklamış olduk... 

 

 

Google Seo Yapan Firmalar Sayfasına Yapılan Yorum Sayısı [ 1 ]

Miray Türkoğlu

Miray Türkoğlu

Yurumu : Google seo yapan firmalar içinden neden sizi seçmeliyiz ? yani istanbulda google seo yapan ajanslar arasında sizin farkınız nedir ?

Google Seo | Web Tasarım

SEODİZAYN

Bizim Farkımız İş Bitirme Garantimizdir. İşi Yapmadan, İş Bitmeden ve Hatta Üzerinden 1 Ay Geçmeden Kesinlikle Seo Ücreti Almıyoruz.


Yorum Yaz

Telefon Ara
whatsapp Yaz