En Ucuz Web Sayfası

Herkese ve Her Keseye Uygun ÖZEL YAZILIM WEB SİTESİ TASARIMI 

HEMDE 1500 TL 'ye 

 

HOSTİNG DOMAİN DAHİL

Yeni Kampanyamız Web Tasarım Kampanyası ile Hazır Tasarımlarımız Arasından Seçeceğiniz Bir Tasarımı 24 Saat İçerisinde Teslim Ediyoruz..

Yönetim Paneli Yazılımı ile Web Sayfanızı Kendiniz Yönetebilir İçeriklerinizi Yada Ürünlerinizi Kolayca Ekleyebilirsiniz.. 

Bu Web Tasarım Kampanyasına Katılmanız İçin Eski Yada Yeni Müşteri Olmanız Farketmiyor..

Daha Önce Yazılımı ve Tasarım Kodlaması Yapılmış Bizim Seçtiğimiz 10 Tasarım Arasından Size En Güzel Görünen Tasarımı Seçiyorsunuz ; 24 Saat İçinde Yönetim Paneli Girişini Paylaşıyoruz.. Yapmanız Gereken Tek Şey Domain ( alan adınıza ) Karar Vermek. Ardından Size Vereceğimiz Yönetim Panelinde İçeriklerinizi Yada Ürünlerinizi Girmek Olacaktır.. 

ŞARTLAR ve KOŞULLAR 

- Tasarımlara Müdahale Edilmemektedir ( tasarımda istenilen değişiklik cüzi ücretlerle yapılmaktadır. )

- Yönetim Panelinde Ana Başlıklar Tarafımızca Açılmakta. Ürün Yada Hizmet Girişleri Kullanıcı Tarafından Yapılacaktır.

- Hosting ve Domain Dahil Fiyattır.. Eğer Domain Adresiniz Varsa Ücret İndirimi Yapılmamaktadır.. İster Domainle İster Domainsiz 1500 TL'dir.

- Yapacağımız Siteyi O veya Bu Nedenle Başka Sunucuda Kullanmak İsterseniz Kodlar Şifresizdir. İstediğiniz Sunucuda Kullanabilirisiniz Fakat Yönetim Paneli Kendi Yazılımımız Olduğu ve Güvenlik Zaafiyeti Oluşabileceğinden Başka Sunucuya Taşınamaz.. Bu Durumda Bize Senelik 100 TL Yönetim Paneli Hosting Bedeli Karşılığında İstediğiniz Tüm Sunuculara Sitenizi Taşıyabilirsiniz. 

- Yapacağımız Çalışmada Logo Tasarımı Dahil Değildir. Basit Bir Logo Çalışması Ücretsiz Olarak Verebiliriz. Ama Vektörel Logo Çalışmaları Dahil Değildir.

- Dil Seçenekleri Sisteme Dahil Değildir. 500 TL Karşılığı ( arapça hariç ) Dilediğiniz Kadar Dil Ekleyebiliriz. 

- Yapacağımız Sistem Seo Alt Yapısına Sahiptir. Title ve Descreption Gibi Etiketleri Sayfa Önemini Panelden Kolayca Seçebilirsiniz. 

- Kampanyamız Yıl Sonuna Kadar Geçerlidir. Hosting Yada Domain Ücretlerinde Yaşanacak Büyük Bi Düşüş Yada Yükseliş Paket Fiyatına Dahil Edilecektir. 

- 1500 TL'lik Ücret Bir Kereye Mahsustur.. Bir Kere Ödeyip Ömür Boyu Kullanabilirsiniz.

- Hosting ve Domain Ücretleri Her Sene Ödenir. Domain Dahil 830 TL, Domain Hariç 500 TL'dir. İlk Sene Hediyedir.

Yorum Yaz

İstanbul ve Google Seo Neden Önemli ?

Şunu Kesinlikle Kabul Etmeliyiz ki Tüm Şehirler ve Bölgeler İçin Google Seo Olmazsa Olmazken İstanbul İçin Daha da Büyük Öneme Sahiptir. İstanbulda Bu Konseptde Çalışan Birçok Firma Bulabilecekken Doğru Firmayı Nasil Seçeceksiniz ? Googleda Birinci Sayfaya Çıkmak İçin Doğru Firma Hangisidir ?

Ucuz Web Sitesi veya Uygun Fiyatlı Web Site Ne Demek

Google Aramalarının En Çok Yapıldığı Terimlerden Olan "Uygun Fiyata Web Sitesi" yada "5000TL ye E-Ticaret Sitesi" Gibi Gibi Başlıklar Neyi İfade Ediyor Neyi Anlatıyor Gelin Birlikte İnceleyelim.. Bu Aramaları Doğru mu Yapıyorsunuz Karar Verelim..

Hazır Web Siteleri

Hazır Web Sitelerinin Yararları ve Zararları Başlıklı Bu Yazımızı Okumadan, Web Sitesi Anlaşması Yapmayın.. Hazır Web Sayfalarının Firmanıza Artılarını ve Eksilerini Tek Tek Anlatmaya Çalıştık

Google Seo Yapan Firmalar

Google Seo Yapan Firmalar Arasında ki Tercihinizi Ne Belirler ? Biliyoruz Kafanız Çok Karışık Anlamadığınız Yüzlerce Terim.. Gelin Bu İşi Biraz Sadeleştirelim

Seo Uyumlu Web Tasarım, Seo Uyumlu Web Sitesi

Google Seo Uyumlu Web Tasarım ve Seo Uyumlu Web Sitesi Ne Demek.. Seo Uyumlu Web Dizayn Paketleri.

Seo Web Tasarım

Seo ile Birleştirilmiş Kısacası Seo Alt Yapılı Web Tasarım Nedir ? Temelleri ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Neler ?

Telefon Ara
whatsapp Yaz