En Ucuz Web Sayfası

En Ucuz Web Sayfası Kampanyası.. Herkesin ÖZEL YAZILIM Web Sayfası Olsun Diye.. Sınırsız Sayfa Sınırsız Hosting Domain Dahil 500 TL. 24 Saat İçinde Teslim

En Ucuz Web Sayfası

Herkese ve Her Keseye Uygun ÖZEL YAZILIM WEB SİTESİ TASARIMI 

HEMDE 500 TL 'ye 

 

 

HOSTİNG DOMAİN DAHİL

Yeni Kampanyamız Web Tasarım Kampanyası ile Hazır Tasarımlarımız Arasından Seçeceğiniz Bir Tasarımı 24 Saat İçerisinde Teslim Ediyoruz..

Yönetim Paneli Yazılımı ile Web Sayfanızı Kendiniz Yönetebilir İçeriklerinizi Yada Ürünlerinizi Kolayca Ekleyebilirsiniz.. 

Bu Web Tasarım Kampanyasına Katılmanız İçin Eski Yada Yeni Müşteri Olmanız Farketmiyor..

Daha Önce Yazılımı ve Tasarım Kodlaması Yapılmış Bizim Seçtiğimiz 10 Tasarım Arasından Size En Güzel Görünen Tasarımı Seçiyorsunuz ; 24 Saat İçinde Yönetim Paneli Girişini Paylaşıyoruz.. Yapmanız Gereken Tek Şey Domain ( alan adınıza ) Karar Vermek. Ardından Size Vereceğimiz Yönetim Panelinde İçeriklerinizi Yada Ürünlerinizi Girmek Olacaktır.. 

ŞARTLAR ve KOŞULLAR 

- Tasarımlara Müdahale Edilmemektedir ( tasarımda istenilen değişiklik cüzi ücretlerle yapılmaktadır. )

- Yönetim Panelinde Ana Başlıklar Tarafımızca Açılmakta. Ürün Yada Hizmet Girişleri Kullanıcı Tarafından Yapılacaktır.

- Hosting ve Domain Dahil Fiyattır.. Eğer Domain Adresiniz Varsa Ücret İndirimi Yapılmamaktadır.. İster Domainle İster Domainsiz 500 TL'dir.

- Yapacağımız Siteyi O veya Bu Nedenle Başka Sunucuda Kullanmak İsterseniz Kodlar Şifresizdir. İstediğiniz Sunucuda Kullanabilirisiniz Fakat Yönetim Paneli Kendi Yazılımımız Olduğu ve Güvenlik Zaafiyeti Oluşabileceğinden Başka Sunucuya Taşınamaz.. Bu Durumda Bize Senelik 100 TL Yönetim Paneli Hosting Bedeli Karşılığında İstediğiniz Tüm Sunuculara Sitenizi Taşıyabilirsiniz. 

- Yapacağımız Çalışmada Logo Tasarımı Dahil Değildir. Basit Bir Logo Çalışması Ücretsiz Olarak Verebiliriz. Ama Vektörel Logo Çalışmaları Dahil Değildir.

- Dil Seçenekleri Sisteme Dahil Değildir. 250 TL Karşılığı ( arapça hariç ) Dilediğiniz Kadar Dil Ekleyebiliriz. 

- Yapacağımız Sistem Seo Alt Yapısına Sahiptir. Title ve Descreption Gibi Etiketleri Sayfa Önemini Panelden Kolayca Seçebilirsiniz. 

- Kampanyamız Yıl Sonuna Kadar Geçerlidir. Hosting Yada Domain Ücretlerinde Yaşanacak Büyük Bi Düşüş Yada Yükseliş Paket Fiyatına Dahil Edilecektir. 

- 500 TL'lik Ücret Bir Kereye Mahsustur.. Bir Kere Ödeyip Ömür Boyu Kullanabilirsiniz.

- Hosting ve Domain Ücretleri Her Sene Ödenir. Domain Dahil 300 TL, Domain Hariç 225 TL'dir. İlk Sene Hediyedir.

En Ucuz Web Sayfası Hakkında Yorumlar

Bu Sayfaya Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum Yaz

Benzer Konular

Google Seo Yapan Firmalar
 • 11 / 07
  2018
Seo Web Tasarım
 • 11 / 07
  2018
Google Seo ve Web Dizayn Güvenli Firma
 • 01 / 01
  2020
SSL Sertifikası ve Seo Uyumu
 • 26 / 10
  2019
Google Adwords Kalite Puanı
 • 31 / 05
  2018
Seo Uyumlu Web Tasarım, Seo Uyumlu Web Sitesi
 • 16 / 07
  2018
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız. Detaylar
Whatsapp Hızlı Mesaj
ARA