Web Yazılım Hizmetleri

Web yazılım projeleri uygulamasının temel sebebi site sahiplerinin web sayfalarını kolay kontrol edebilmesi ve içerik ekleme çıkarma değiştirme yükünün web tasarımcıdan ziyade site yöneticisinde olması işidir. Web tasarımcılığın doğal ilkesimidir bilinmez ama bir web master bir web sayfası ile 1 aydan daha fazla uğraşmak istemez. Web projesini hızlı bir şekilde teslim ederek gelecek yeni projelere odaklanmak ister.. Projenin özelliklede ufak detayları kaldıkça daha sıkıcı bir hal almaya başlar. Bu nedenle yönetim paneli yazılımı ile web sitesini yaptıran kişinin yönetmesi iki taraf açısından da daha sağlıklı bir süreç ilerletilmesini sağlayacaktır.

İstanbul web dizayn piyasası özelinde konuşacak olursak yazılım ve kodlama bilmeyen insanlarla bu sorunu çözmeniz oldukça güç olacaktır.. Genelde yönetim paneli var isminde kullanılan Wordpress ve Joomla gibi yazılımlar gerçekten yönetim paneli olsa bile bu yönetim panellerinin kullanımının daha çok bir web master'a göre hazırlanmış olması site sahiplerinin sitelerini yönetememesine sebeb olmaktadır. Karmaşık yapısı, anlamsız içerik kısıtlamaları ve yanlış çeviriler yüzünden dahada karmaşıklaşan hazır yazılımlar en sonunda hem site yöneticisi için hemde web tasarımcı için büyük bir sorun olup çıkmaktadır.

Biz SeoDizayn olarak kolay yönetim paneli yazılımımız ile site yöneticilerine web sitelerini kolay kullanma imkanı sunmakla birlikte takıldıkları yerde paneli kullanıcı yönlü geliştirme yaparak daha kolay kullanımlar sunmayı hedefliyoruz.

Yaptığımız yazılımın en büyük özelliği eklenip çıkarılabilir özellikler ;

Örneğin bazı web sayfalarında dosya ( pdf, word ) yükleme kullanılırken.. Bazılarında olmadığı için bu alanı sadece kullananlara özel yaptık. Böylece herhangi bir dosya yüklemesi kullanmayan web yöneticileri bir butondan kurtulmuş oldu.

Örneğin alt başlık, bazı web sayfalarında sayfa içerisinde sayfa başlığı dışında bi alt başlık kullanılmakta. Sayfa ekleme formunda eklenip çıkarılabilir olan bu alan sayesinde bu alanı kullanmayan web yöneticileri için kapatılabilmekte. Böylece sayfa oluşturulurken kafa karıştıracak bir alan daha sistemden silinmekte.

Bunlar ve bunlar gibi birçok eklenti sundumuz yönetim panelimiz ayrıca eğitim videoları ve gerekli programlar bağlantıları ilede kullanımı oldukça basittir. Eğer web sayfanızın yapısı çok farklı ise yazılımcı olmamızın getirdiği ustalıkla Yönetim panelini size özel değiştirebiliyoruz.. Web yazılım konusunda php dilini kullanan SeoDizayn size kolay yönetilebilir doldurulabilir web sayfaları sunmaktadır.

Yorum Yaz

SSL Sertifikası ve Seo Uyumu

Seo uyumlu web sayfası yaparken, Yada Google Seo da ilk sayfaya çıkmak istiyorsanız Yapmanız gereken şeylerden biride SSL Serifikası satın almak olmalıdır..

Hazır Web Siteleri

Hazır Web Sitelerinin Yararları ve Zararları Başlıklı Bu Yazımızı Okumadan, Web Sitesi Anlaşması Yapmayın.. Hazır Web Sayfalarının Firmanıza Artılarını ve Eksilerini Tek Tek Anlatmaya Çalıştık

Seo Uyumlu Web Tasarım, Seo Uyumlu Web Sitesi

Google Seo Uyumlu Web Tasarım ve Seo Uyumlu Web Sitesi Ne Demek.. Seo Uyumlu Web Dizayn Paketleri.

SEO UZMANI

Seo Uzmanı nedir ? Seo Uzmanının Bilmesi Gerekenler nedir ? Seo Uzmanı Kime denir yada kime denmez ? Aklınızdaki Sorulara Cevap Olacak Makalemizi Mutlaka Okuyun.

Web Tasarım Çözümleri

Web Tasarım Konusunda Profosyonel Çözümler SeoDizayn Bilişim Hizmetlerinde. Web Tasarım Hizmetlerinde Uygun Fiyatlar Kaliteli Çalışmalar İş Bitirme Garantisi SeoDizaynda.

Seo Web Tasarım

Seo ile Birleştirilmiş Kısacası Seo Alt Yapılı Web Tasarım Nedir ? Temelleri ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Neler ?

Telefon Ara
whatsapp Yaz