Web Yazılım

Web Yazılım

Web yazılım projeleri uygulamasının temel sebebi site sahiplerinin web sayfalarını kolay kontrol edebilmesi ve içerik ekleme çıkarma değiştirme yükünün web tasarımcıdan ziyade site yöneticisinde olması işidir. Web tasarımcılığın doğal ilkesimidir bilinmez ama bir web master bir web sayfası ile 1 aydan daha fazla uğraşmak istemez. Web projesini hızlı bir şekilde teslim ederek gelecek yeni projelere odaklanmak ister.. Projenin özelliklede ufak detayları kaldıkça daha sıkıcı bir hal almaya başlar. Bu nedenle yönetim paneli yazılımı ile web sitesini yaptıran kişinin yönetmesi iki taraf açısından da daha sağlıklı bir süreç ilerletilmesini sağlayacaktır.

İstanbul web dizayn piyasası özelinde konuşacak olursak yazılım ve kodlama bilmeyen insanlarla bu sorunu çözmeniz oldukça güç olacaktır.. Genelde yönetim paneli var isminde kullanılan Wordpress ve Joomla gibi yazılımlar gerçekten yönetim paneli olsa bile bu yönetim panellerinin kullanımının daha çok bir web master'a göre hazırlanmış olması site sahiplerinin sitelerini yönetememesine sebeb olmaktadır. Karmaşık yapısı, anlamsız içerik kısıtlamaları ve yanlış çeviriler yüzünden dahada karmaşıklaşan hazır yazılımlar en sonunda hem site yöneticisi için hemde web tasarımcı için büyük bir sorun olup çıkmaktadır.

Biz SeoDizayn olarak kolay yönetim paneli yazılımımız ile site yöneticilerine web sitelerini kolay kullanma imkanı sunmakla birlikte takıldıkları yerde paneli kullanıcı yönlü geliştirme yaparak daha kolay kullanımlar sunmayı hedefliyoruz.

Yaptığımız yazılımın en büyük özelliği eklenip çıkarılabilir özellikler ;

Örneğin bazı web sayfalarında dosya ( pdf, word ) yükleme kullanılırken.. Bazılarında olmadığı için bu alanı sadece kullananlara özel yaptık. Böylece herhangi bir dosya yüklemesi kullanmayan web yöneticileri bir butondan kurtulmuş oldu.

Örneğin alt başlık, bazı web sayfalarında sayfa içerisinde sayfa başlığı dışında bi alt başlık kullanılmakta. Sayfa ekleme formunda eklenip çıkarılabilir olan bu alan sayesinde bu alanı kullanmayan web yöneticileri için kapatılabilmekte. Böylece sayfa oluşturulurken kafa karıştıracak bir alan daha sistemden silinmekte.

Bunlar ve bunlar gibi birçok eklenti sundumuz yönetim panelimiz ayrıca eğitim videoları ve gerekli programlar bağlantıları ilede kullanımı oldukça basittir. Eğer web sayfanızın yapısı çok farklı ise yazılımcı olmamızın getirdiği ustalıkla Yönetim panelini size özel değiştirebiliyoruz.. Web yazılım konusunda php dilini kullanan SeoDizayn size kolay yönetilebilir doldurulabilir web sayfaları sunmaktadır.

Benzer Konular

Seo Uyumlu Web Tasarım, Seo Uyumlu Web Sitesi
 • 16 / 07
  2018
Seo Web Tasarım
 • 11 / 07
  2018
Web Sitesi Yapan Firmalar
 • 11 / 07
  2018
Web Dizayn - Template Seçimi
 • 29 / 08
  2019
Google Adwords Kalite Puanı
 • 31 / 05
  2018
Hazır Web Siteleri
 • 13 / 03
  2020
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız. Detaylar
Whatsapp Hızlı Mesaj
ARA