SEODIZAYN GOOGLE SEO ve WEB DİZAYN

7/24
0541 426 14 46 Serhat ŞAHİN

Google Seo

Google Seo

 

Google Seo Nedir ? 

İngilizce Search Engine Optimization kelimelerin baş harflerinden oluşan SEO, arama motoru iyileştirmesinin  kısaltması olarak kullanılmaktadır.  Arama motorlarından en yüksek sayıda ve nitelikli ziyaretçiyi çekmek için yapılan işlemler bütünü de diyebiliriz.

Şüphesiz Türkiye’de aramaların büyük bir bölümü Google’da yapılmakta.  Doğal olarak seo hedeflerini Google’a yönelik planlamak gerekiyor. Google Seo çalışması,  Google dostu siteler oluşturma, kalite şartlarına uygun düzenlemeler yapılması ve hatta bir kademe daha atlayıp Google’ın ileride ne yapabileceğini tahmin etmeyi gerektirmekte.

 

İstanbul'da Google Seo ?

Başta Saydığımız Maddeler Sitenizi Nasıl Google'a Uyumlu Hale Getirmeniz Üzerine Ufak Bi Tanıtım Yazısıydı.. Tabi Bu İşlemlerin Bir Çoğunu Bilen Yada Bildiğini İddaa Eden İnsanlarla Tanışmışsınız. Özelliklede İstanbul'da Bu İşleri Yapabildiğini Söyleyen Bir Çok Firma Var.. Fakat Referanslarına Baktığınızda Ya Referansları Kapalıdır. Yada Referansları Sadece İsim Üzerine Seo'dur. örnegin.com Üzerine Yapılacak Seo örneğin Kelimesinde Google'da Birinci Sayfada Çıkarmak Değil.. İsmi ile Alakası Olmasa Bile Bir Çok Kelimede Google'da Çıkarmak Önemlidir. Bu Yüzden Google Seo Yaptıracağınız Firmayı Lütfen Detaylıca İnceleyin.. İşi Aynasıdır Kişinin Lafa Bakılmaz Sözündende Yola Çıkarak Referanslarını İnceleyin.. Gerekirse Kelimelerde Sizde Deneyin..

Unutmayın Bir Çok İşi Bildiğini İddaa Eden Şirketler Yüzünden Google'da İlk Sayfada Çıkmayı Beklerken Siteniz Zararlı İçerik Var Diyerek Yasaklanabilir.

 

İstanbul'da Google Seo Ne Kazandırır ?

Türkiye'nin Bir Çok Yerinde de Durum Benzer Olsada İstanbul Bu Konuda Bir Adım Önde Olsa Gerek. Metropol Bir Şehir Olduğu İçin İnsanlar Artık İhtiyaçlarını Tamamen İnternetten Görmekte.. Sizde Şuanda Evinizle İlgili Bişeye İhtiyaç duyduğunuzda Yada Yaşantınızla İlgili Bişeye İhtiyaç Duyduğunuzda Marketler Dışında Kimi Bulabiliyorsunuz ?

Aradığımız Bi Çilingirde Olsa Su Tamirciside Olsa Bunu İnternet Üzerinden ( çoğunluklada google'dan ) Aramıyor musunuz ?

İşte Sırf Bu Yüzden Bile Şirketinizin Google'da Bir Adım Önde. Yada EN ÖNDE Olması Gerekiyor..

İşin Ehli Biri ile Çalışmanız Gerekiyor.. İşinizi Sağlam Ellere Emanet Etmeniz Gerekiyor..

Biz Sizi Arayalım

Siz Zahmet Etmeyin Biz Sizi Arayalım