SEODIZAYN GOOGLE SEO ve WEB DİZAYN

7/24
0541 426 14 46 Serhat ŞAHİN

SEO

SEO

SEO ( Seo Danışmanlığı )Seo Denince Akla Ne Gelir Ne Gelmez Bunun Tartışılmasından Ziyade Seo'nun Ne Olduğu İle Konuya Başlayalım : 

 

SEO : Arama Motoru Optimizasyonudur. 

Yani SEO Web Sayfanızı Arama Motorlarında Daha Çok Görünmesi ve Tıklanması İçin Optimize Etmektir.. 

 

Bunun Farklı Birkaç Yolu Vardır : 

 

Birincisi : Sahte Anahtar Kelimelerle Olmadık Web Sayfası İsimleri ile Bir Kaç Tane Web Sayfası Hazırlayıp Bunların İçine Anahtar Kelimelerini Gizli Yada Açıktan Gömerek Arama Motorlarında Görüntülenmek ( çok sürmeden de engellenmek ) 

 

İkincisi ise : İçeriğinizi Doğru ve Dürüst Bi Şekilde Arama Motorlarının Görüntülemesini Kolaylaştıracak Şekilde Dizayn Etmektir.

 

Başkasını Bilemeyiz Ama SEO Danışmanlığı Verdiğimiz Firmalara Biz İkinci Yöntemi Uyguluyoruz.

 

Bunun Yöntemlerini Söyleyip Başınızı Şişirecek Değiliz.. Devam Edelim SEO NedirArdından SEO Konusunda Önemli Noktalardan Biride Web Sayfanıza Backlink Yani Referans Firmalar Bulmaktır.. Bununda İki Yöntemi Var : 

 

Birincisi : Olmadık Web Sayfalarına ( pornografik içerikli vs.. )  Yada Olmadık Forumlara ( arama motorlarında bile görünmeyen ) Sitelere Backlinkler Vermek 10.000 Tane Filan..İkincisi ise : Kaliteli Kurumsal 5 - 10 Tane Siteye Backlnk Vermek..Başka Firmaları Bilmiyoruz Ama Biz SEO Danışmanlığı Verdiğimiz Firmalara İkinci Yöntemi Uyguluyoruz.. SEO Demek Para Kazanmak Demek ; Tabiki Bazı Külfetleri Olacaktır.. Bazen Yeri Geliyor Yeni Bir Domain ile işe Başlayıp Aylarca SEO ya Uygun Web Sayfası Olsun Diye Uğraşıyoruz.. Bu Yüzden Fiyatlama da Yine İki Şekilde :

 

Birincisi : Küçük Meblalar Alıp Bir Firmadan Bir Kere Para Alıp Gerekirse İki Üç Ay Sonra Telefonlarına Bile Bakmamak Kısacası Kaçmak...İkincisi ise : Biraz Daha Meblayı Yüksek Tutup Gerçek Bir SEO Çalışması Yapıp Size Para Kazandırma Şeklidir. Bundan Önceki Seçeneklerde Olduğu Gibi Söylemek İstemesekte Biz İkinci Seçeneği Kullanıyoruz..SEO Ciddi Bir İş. SEO Önemli Bir İş.. SEO Para Kazandıran Bir İş. SEO Olur Olmaz İnsanlara Bırakılabilecek Olur Olmaz Bir İş Değil.. SEO Konusunda SEO Danışmanlığında SEODIZAYN ile Çalışın..
 

 

Biz Sizi Arayalım

Siz Zahmet Etmeyin Biz Sizi Arayalım