SEODIZAYN GOOGLE SEO ve WEB DİZAYN

7/24
0541 426 14 46 Serhat ŞAHİN

Kurumsal Web Dizayn

Kurumsal Web Dizayn

 

 Web tasarım günümüz internet dünyasında  başlıca bir hizmet olmaktan çıkmış, bu hizmetin yanında bir çok ayrı hizmeti kapsar olmuştur. Fakat Birçok Kişi Bu Web Tasarım Hizmetlerinin Tam Anlamı ile Ne Olduğunu Neden Önemli Olduğunu Herhangi Bir Kişisel Sayfa ile Kurumsal Sayfaların Farkı Nedir Bilmiyorlar.

Bazı Firmalarımızda Gerek Bütçe Sınırları Yüzünden Gerekse Farkı Tam Anlamadıkları İçin Fiyatı Düşük Olan Projeleri Kabul Etmekteler. Halbuki Bu Projeler Kendilerine Hem Vakit Hemde Prestij Kaybettirmektedir.

Seodizayn İnternet Hizmetleri Olarak İnternet Sitesini Başka Bir Firmaya Ucuz Diye Yaptıran Sonrada Gelip Bize Yaptırmak Zorunda Kalan İnsanlarla Çok Karşılaşıyoruz. Bize Seçmelerindeki Temel Sebebler ise Ucuz Diye Çalıştıkları Firmanın Kurumsal Kimliklerini Tam Yansıtabilen bir Web Sayfası Yapamamış Olması.. Yada Yaptırdıktan 10 Gün Sonra Web Sitelerinin Kapanması Yada Kullanamadıkları Mail Adresleri vs...

Atalarımız Bu Konuda Çok Güzel Bir Sözü Var :" Ucuz Etin Yahnisi Yenmez "

Özelliklede Firmanız İçin Bir Web Sayfası Yaptırıyorsanız Hata Yapma Şansınız Bulunmuyor.. Mutlaka Kurumsallığınızı Yansıtacak Bir Web Sayfası Yaptırmalısınız.. 

Sadece Web Tasarım Değil Diğer Hizmetlerde de Profosyonel İnsanlarla Çalışmalısınız.

Bu hizmetler arasında öncelikli olarak logo gelmektedir. Logonun web tasarımı alanındaki yerinin önemi büyüktür. Bir logo firmanın tüm kurumsallığını yansıtmakla beraber, logodaki renkler web tasarım yapılırken dikkate alınır.
 
Web tasarım yapılırken şüphesiz ki günümüz teknolojisine uyumluluk sağlanmalıdır. SeoDizayn en profesyonel programlarla ve en iyi uzman tasarımcı personeliyle bu teknolojileri en doğru şekilde kullanarak web tasarım dışında seo, sosyal medya gibi alternatif hizmetler vermektedir.
Biz Sizi Arayalım

Siz Zahmet Etmeyin Biz Sizi Arayalım