SEODIZAYN GOOGLE SEO ve WEB DİZAYN

7/24
0541 426 14 46 Serhat ŞAHİN

Kurumsal Seo

Kurumsal Seo
Kurumsal Seo
 
Kurumsal Seo Çalışmasını Kurumsal Kimlik Çalışması ile Bazı alanlarda Aynı Tutmak Gerek. Yapacağınız Çalışmanın Sizin Kurumsal Kimliğinizi Yansıtacak Olması ve Aksi Bir Durumda Kurumsal Kimliğinize Zarar Vereceğinizi Unutmamak Gerek..
 
Özellikle İstanbul Olmak Üzere Türkiye'nin Birçok Şehrinde " Kurumsal Seo Yapıyoruz " Başlığı Altında Birçok Firma Türedi.. Birçoğu Şimdiye Kadar Kapınızı Çalmıştır Zaten Çokta Fazla Söze Gerek Yok..
 
Bu Firmaların Kurumsal Seo Çalışmasını Ne Kadar Bildikleri Şöyle Dursun Seo'dan Anladıkları da Pek Söylenemez.. 
 
Türkiye'ye Bilgisayarın Gelmesi ile Herkezin Bilgisayarcı Olduğu Dönemler Çokta Uzak Değil Hafızanızda Şöyle Bir Canlandırın. Bilgisayarınızı Yapacağız Diyerek Bozan İnsanları Yada Bilgisayarınızı Yapma Bahanesine Alıp Dahada Çok Hasar Veren İnsanları..
 
Aslında Seo Çalışmalarıda Türkiye'de Biraz Buna Döndü.. Özelliklede Kurumsal Seo Yaptırıyorsanız Firmanızın İmajını Arttırmak Bulunabilirliğini Arttırmak İsterken Bir Anda Kendinizi Arama Motorlarının Dışında Bulabilirsiniz.. 
 
Birçok Web Sayfası ve Seo Yaptığını İddaa Eden Firma Sitede Olmaması Gereken İşlere Kalkışarak ve Olmaması Gereken Kandırmacalara Girerek ; Boşverin Kurumsal Seo Yapmayı. Sitenizin Yasaklanmasına Sebeb Olmakta..
 
Aslında İşin Başında " Ben Herşeyi Biliyorum " Cümlesi ile Başlıyor Yanlışlar.. Sonrada " Arama Motorlarını Kandırırız " Cümlesi ile Devam Ediyor.. 
 
Arama Motorları Diyince Aklımıza Başta Yandex ve Google Gelmekte.. Şimdi Siz Bu Firmaların Çıkardığı Teknolojileri Göz Önüne Getirirseniz Yaptıkları İşe Ne Kadar Hakim Olduklarını Görebilirsiniz.. En Azından Tahmin Edebilirsiniz..
 
Türkiye'de Biz İnanıyoruz ki Google yada Yandex de Çalışabilecek Kadar Yetenekli İnsanlar Vardır.. Fakat Eğer Söze Kandıracağız Yapacağız Olmasada O Sayfayı Göstereceğiz Diye Lafa Giren Biri Karşınızdaysa Kesinlikle Firmanızdan Uzaklaştırın.. 
 
Google yada Yandex i Kandırmak Nerdeyse İmkansız. Nerdeyse Diyorum Çünkü Kandıracak Bi Yol Bulsanız Bile Yapacağınız Çalışma Çok Geçmeden Arama Motorları Tarafından Anlaşılacağı İçin Sitenizin Arama Motorlarındaki Ömrü Çok Fazla Olmayacaktır..
 
 
 
Kurumsal Seo'dan Bahsediyorsak İşin Maddi ve Zaman Boyutunu da Anlatmamız Gerekiyor.. 
 
Firmaların Temel İsteği Aslında Bellidir :
 
- Arama Motorlarında İstenilen Arama Terimlerinde 1. Sıra Olmasa Bile En Azından 1. Sayfada Görünmek.. 
 
Parasal Boyutu Tabiki Önemlidir. Bu Devirde Kimse Parayı Kolay Kazanmıyor.. 
 
İşte Bu Noktada Başlıyor SeoDizayn'ı Neden Tercih Etmeniz Gerektiğide. Birçok Firma Bizden Ucuz Yapıyordur Bu İşi Kesinlikle Katılıyoruz.. 100 TL'ye Yapan Bile Vardır.
 
Peki Bu Firmalar Gerçekten İstediğiniz Kurumsal Seo Çalışmasını Yapabilecek mi Yoksa Sizin Arama Motorlarından Yasaklanmanızla Son Bulacak yada 15 - 20 Firmayla Çalışmak Zorunda Kalacağınız 3 - 5 Senelik Süreci mi Başlatacak..
 
Bizde 3-5 Sene Sürmesi 15 - 20 Firmayla Çalışmanız O Kadarda Kötü Değil.. 
 
Ne Kaybedersiniz : 
 
- Atı alan Üsküdar'ı Geçer..
- 5 - 10 Bin TL' de Para Kaybedersiniz.. 
 
Diyeceksiniz ki " Bunun Neresi iyi ? " 
 
Arama Motorlarında Hile Yapılmış Site Bu Siteye Girmeniz Önerilmez Gibi İfadeler Çıkmasından İyidir Bizce.. En Önemli Olan Prestijinizi Korursunuz.. Zaman Önemlidir Ama Yerine Getirilebilir. Para ise Bizce Burdaki En Önemsizi.. 
 
 
 
Doğru Bir Firma ile Kurumsal Seo Çalışması Yapmak ?
 
Şimdi Dedikya Çoğu Firmadan Pahalıyız Bu Konuda.. Çoğu Firmadan da Ucuz.. 
Ama Gelin Birlikte Bi Hesaplama Yapalım ve Kârınız Nedir Onu İnceleyelim...
 
Birkere SeoDizayn ile Çalışırsanız Hiç Bir Çalıştığı Firmanın Web Sayfasını Yasaklılar Listesine Sokmadığı Gibi Sizinkinide Bu Listeye Sokmayacaktır.. Kurumsal Seo Olarak Başarı Şansımız %100 Değil. Ama Sitenizin Yasaklanma Riski %0.. Çünkü Kandırmaca Yok Aldatmaca Yok.
 
İkincil Olarak Zaman Açısından Bakacak Olursak SeoDizayn Olarak Kurumsal Seo Çalışmalarında 3 ay ile 6 Ay Süre İçerisinde İşi Sonlandırmaktayız. Tek Bir Firma ile Çalışır En Geç 6 Ay İçerisinde Birinci Sayfaya Çıkarsınız.. Diğerleri İşe Başlayana Kadar Atı Alıp Üsküdar'ı Geçecek Kurum Siz Olursunuz..
 
Üçüncül Olarakda Parayı Hesaba Katmalıyız.. SeoDizayn Bu Konuda En Ucuzu Değil Doğru.. Ama Çalışmayı Bir Kere Yaptıracağınızı ve Bir Kere Para Vereceğinizi Hesaplarsanız En Güvenilir Olanı En Uygun Olanıdır Mantığı Bu Konuda Engelleri Kaldıracaktır. Ayrıca SeoDizayn Kurumsal Seo Çalışmalarında Yapmadığı yada Yapamadığı Bir Seo Çalışmasının Ücretini Almadığı için Para Kaybınız 0'dır.
 
 
Diyoruz ya Kurumsal Seo Çalışması Ciddi Bir İş. Öyle Yoldan Geçen Adama Bırakılacak Çalışmalar Değil.. İmaj Kazanmaya Çalışırken Para Kazanmaya Çalışırken Bir Anda Kendinizi İmaj ve Para Kaybederken Bulmayın..
 
Kurumsal Seo İçin SeoDizayn ile Çalışın..
 
SeoDizayn Adına Serhat ŞAHİN.
Biz Sizi Arayalım

Siz Zahmet Etmeyin Biz Sizi Arayalım