SEODIZAYN GOOGLE SEO ve WEB DİZAYN

7/24
0541 426 14 46 Serhat ŞAHİN

Googleda 1. Sayfada Çıkmak

Googleda 1. Sayfada Çıkmak

Hep Beraber Öncelikle Doğru Bir Google Seo İçin Gerekenlere Bakalım Sonradaİlk Sayfa yada 1. Sıra Ne Demek Nasıl Yapılır Ona.

Doğru Seo Çalışması :

 -          İlk kuralımız kesinlikle özgünlüktür! Yani yayınladığınız içeriği ilk kez siz yayınlıyor olmalısınız. Duplicate Content (Kopyalanmış İçerik) adını verdiğimiz bir yerlerden kopyalanmış içerikler olmamalıdır!

-          Web sitemiz yapı olarak kesinlikle kusursuz olmalıdır ! Seo Testlerinden Başarı ile Geçmeli

-          Belirli anahtar kelimeler üzerinde çalışma yapılmalıdır. Anahtar kelime sayısı abartılmamalıdır!

-          Anahtar kelimelerimiz için site içi link çalışması yapılmalıdır.

-          Anahtar Kelimeleriniz için site dışı link çalışması yapılmalıdır

-          Google resimleri de içeriğine katabildiği için, resimlerde ALT TAG’i kullanılması tavsiye edilir.

-          Rakip analizi yapılmalıdır. Rekabet içerisinde olduğunuz firmaların hangi kelimelerde Google Arama Motorları’nda çıktığı, hangi sıralamalarda yer aldığını bilmek yol gösterici olur.

 

Ayrıca bir konuda bilgilendirme yapmakta fayda görüyorum. Sektörde yeni bir akım ve gelir kaynağı olduğu için sizlere “Google’da 1. sıra garanti” tarzı ifadelerle gelen kişilere kesinlikle itibar etmeyin.

Google der ki: “Google doğal arama sonuçlarında yani sayfanın sol tarafında kalan ücretsiz doğal arama sonucunda hiç kimse size ilk sırada çıkma konusunda garanti veremez.” Üstelik rekabetin çok fazla olduğu yoğun kelimelerde, doğal arama sonuçlarında Google’da ilk sırada çıkmayı bırakın; ilk sayfada görüntülenmek de zordur. Ciddi çalışmalar yapmayı gerektirir.

 

Sıradan Bir Şirketin Yada Daha Önce Kendini Google Seo Konusunda Kanıtlamamış Şirketlerin Bu Konuda Ahkam Kesmeside Tabi Olayın Başka Bir Boyutu. Bazı Google Seo Yaptığını İddaa Eden Firmalar Kendi Web Sayfası Google'da 1. sırada Çıkmazken Müşterisine 1. Sırada Çıkmak Sözü Veriyor. Müşterininde Doğal Olarak Sorusu Şu Olacak " Madem bunu başarabiliyorsunuz neden siz çıkmıyorsunuz ne yazarsak yazalım google 1. sırada ".

 

Sözün Özüne Gelecek Olursak Dostlar ; Google da 1. Sırada Çıkmak diye Bişey Hiç Bir Firmanın Söz Verebileceği Bir İşlem değildir.

 

Firmalar Size Sadece Googlede 1. Sayfada Çıkmak Konusunda söz Verebilirler. Tabi Onun İçinde Anlaşma İmzalamadan Önce Firmanın Referanslarına ve kendisine Bakın. Google Seo yu Kendi Web Sayfasına Yapamamış Bir Seo'cu ile Çalışmayın.

 

Google Seo ve Web Dizayn Konusunda SeoDizayn.Com.Tr Güvenilir Adres...

Biz Sizi Arayalım

Siz Zahmet Etmeyin Biz Sizi Arayalım