SEODIZAYN GOOGLE SEO ve WEB DİZAYN

7/24
0541 426 14 46 Serhat ŞAHİN

E-Ticaret Sitesi Yapan Firmalar

E-Ticaret Sitesi Yapan Firmalar

 

SeoDizayn İnternet ve Bilişim Hizmetlerinin Birincil Vazifesi Müşterilerimizi Bilinçlendirmektir.. 

Web Sayfamızda Kullandığımız Bütün İçeriklerde Birçok Firmadan Duyamayacağınız ve Kimsenin Size Belirtmeyeceği Birçok Cümleyi Görebilirsiniz.. 

Fakat Bunlar Sizi Yanıltmamalı.. 

Maksat Site Yaptırmak Değil Para Kazanmak Olmalı.. 

Örneğin Siz Ürün Portföyünüzü Genişletirken O Ürünleri Satmak İçinmi Alıyorsunuz Yoksa Sadece Sergilemek İçinmi ?

Tabiki Satmak İçin. Ondan Para Kazanmak İçin..

 

Web Sayfasıda Sizin İçin Aynı Anlamı Manayı Taşımalı. Bir Web Sayfası Yaptıyorsanız Para Kazanmalısınız Size Getirisi Olmalı.. Heleki Sizin İşiniz Ürün Satmakla İlgiliyse.. Örneğin Bir Şirketsiniz Ürünlerinizde Ayakkabı Çanta Terlik.. Büyümek İçin Mağazalar Açmalısınız Değil mi ? 

Birçok Mahallede Birçok İlçede Mağazalar Açmalı ve Bunların Her Birini İdare Etmeniz Gerekiyor.. 

Tabi Birde Eleman Giderleri Satış Sorumlusu Müdür Giderleri.. 

Bu Giderleri Minimuma İndirmek ve Birçok Yerde Dükkan Açmak Yerine Daha Kolayı Olan E-Ticaret Sitesi Yaptırmaya Karar Verirsiniz.. Nasılki Dükkanınızı Ofisinizi Ana Caddede Açmayınca Karınızın Az Olacağını Biliyorsanız E-Ticaret Online Satış Sitenizinde Google'da Çıkmayınca Size Kar Getirmeyeceğini Bilmelisiniz.. 

Ben Yaptım Oldu Tarzında Sayfaların Size Hiç Bir Karı Yoktur.. Bunlara Boş Yere Parada Harcamayın.. Kolay Bir Yolu Var : Herhangi Bir Web Hosting Sağlayıcısından Alacağınız Bir Hosting Paketinde Bile OpenCart Kurulumları Var.. Otomatik Kurulum.. Kurun.. Sizinde Artık Bir E-Ticaret Yazılımınız Var.. 500 TL ye 1000 Tl ye Yaptıracağınız Web Sayfaları E-Ticaret Siteleri ile Aynı Görüntüde Olmasada İşlev Olarak Onlardan Çok Daha Fazlasını Yapabilmektedir..

 

Peki Neden SeoDizayn... 

Eğer E-Ticaret Sitenizi Ana Caddede Açmak İstiyorsanız. Herkesin Kolayca Ulaşmasını İstiyorsanız.. Bu Siteye Yapacağınız Yatırımdan 10 Katını En Az Kazanacağınızı Biliyorsanız SeoDizayn ı Seçmelisiniz. 

Olsunda Çamurdan Olsun Diye Değil.. Olsunda Arka Sokakda Olsun Niyetiyle Değil. Arka Sokak Parası Ödeyeyim Ama Ön Caddenin Karını Yapıyım Niyetlerinde Değilseniz SeoDizayn ı Seçmelisiniz.. 

 

Bizim Yaptığımız Projeler Tamamen E-Ticaret Satış Sistemlerine Uyumlu Tamamen Müşteri Kazandırmak Amaçlı, Para Kazanmak Değil Para Kazandırmak Amaçlıdır.. 

Diyoruzya... Maksat Ucuz E-Ticaretse Ne Biz Ne Başkası Open-Cart da Kurabilirsiniz... Ama Amaç Para Kazanmaksa Zaten SeoDizayn'ı Seçmeniz Gerektiğini Biliyorsunuz !

 

Biz Sizi Arayalım

Siz Zahmet Etmeyin Biz Sizi Arayalım